Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 má vyjít jako čistě singleplayerový zážitek

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 17:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nejlepsi z nejlepsich... tešeníčko!

John Standalone
John Standalone
Level 25 Level 25
dnes 16:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud mi dovolí vzít náklaďák a projet s ním LGBT parádou. Tak si tu hru klidně koupím třikrát...

N3RWO
N3RWO
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 17:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone 😂😂😂

MrN00b
MrN00b
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 16:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak ani na okamžik nepochybuji o tom, že na GTAO2 se maká stejně tak dlouho a usilovně, Online jim přinesl bohužel tolik peněz, že i bez váhání zařízli jakýkoliv příběhový DLC a nepochybuji ani o tom, že i kvůli tomu mají tohle duo protagonistů, protože takhle budou mít animace/interakce atd. jak pro ženskou tak i mužskou postavu.

AdamsCzech
AdamsCzech
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 16:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jelikož je jasný že z toho Onlinu časem udělají podobnou prasárnu jako z GTA 5 tak o to vůbec nemám zájem. Jen doufám že vydají i nějaký singleplayer DLC.

Reklama
CosmoDante
CosmoDante
Level 51 Level 51
dnes 14:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čtyři články o GTA 6 za sebou? 😁 Zing trolí a chce dostat některé zdejší uživatele do infarktového stavu 😂

kufač
kufač
Level 47 Level 47
dnes 16:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@CosmoDante GTA 6 se tu teď bude ždímat do poslední kapky. Okolo data vydání to tu ani nechci vidět. Každopádně dal se z těch několika článků udělat bez problému jen jeden, ale chápu, že čím více prokliků, tím více money.

Reklama
Reklama