Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

David
David
Level 1 Level 1
dnes 18:26 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hlavně že řikal , Strauss Zelnick fyzicka verze bude. 😀 Grand Theft Auto VI (GTA 6) nevyjde pouze digitálně. Šéf vydavatelství Take-Two, Strauss Zelnick, oficiálně potvrdil, že vydání krabicové (fyzické) verze disku je v plánu hned v den vydání hry.Na začátku roku 2026 se sice herním světem šířily spekulace, že by hra mohla vyjít nejprve pouze digitálně a fyzické disky se zpožděním (například kvůli ochraně před úniky příběhu ze skladů obchodů), tyto domněnky však byly vedením společnosti oficiálně vyvráceny

Jim Pakroll
Jim Pakroll
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: Xbox
dnes 17:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Za 80 éček kód v krabičce? WTF? To ani nikomu nepůjčím, protože to bude psát že kód byl již použit? Né díky. Radši to pak upirátim na PC.🤣

Zrzek
Zrzek
Level 49 Level 49
Hlavní platforma: PC
dnes 19:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jim Pakroll Ne, je to 80 € za dvoumiliardovou hru. 😉 A kódy jsou už celkem běžnou věcí dneska, bohužel.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 17:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Predobjednávky nemajú žiadny zmysel pretože si digi hru možete kúpiť aj deň pred vyjdením.

Ani 80 eurová,základná verzia nemá zmysel pretože tam naschvál vypustili veľa vecí,ktoré patria do hry ale sú len v ultimate edícii za 100 eur.

A pre PC hráčov nemá zmysel ani kupovať PS verziu.Keď boli fyzické disky mohol som si hru kúpiť len tak do zbierky alebo ju predať.Teraz kúpiť len digi na PS5 a potom kúpiť digi na PC?.... zbytočnosť.

Reklama
Reklama