Zpět na článek

Diskuze: I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Mike86
Mike86
Level 5 Level 5
dnes 16:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pod ochranu autorských práv se dá schovat cokoli, ale tohle, okolo čeho se strhla debata nemá s ochranou autorských práv nic společného. To není nic jiného než zneužívání mocenského postavení, ať už monopolního či oligopolního charakteru vůči jednotlivci. Nejhorší na tom je ovšem to, že ke zneužívání dochází i vůči autorům samotným (což se děje např. u hudebníků, hudebních skupin či spisovatelů). Dělo se i to dříve, ale člověk by tak nějak předpokládal, že důvod proč autorský zákon vznikl byla právě ochrana těchto slabších. No. Sám jsem zvědavý, jak to dopadne.

Reklama
Reklama