Zpět na článek

Diskuze: I po zamítnutí, kampaň Stop Killing Games pokračuje dál

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Rusko
Rusko
Level 8 Level 8
dnes 11:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Lidé co, tam sedí asi žádnou videohru nehráli nebo tomuto téma se nechtějí řešit.

lara
lara
Level 5 Level 5
dnes 20:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rusko tady vůbec nejde o video hry ale o zánik vlastnění/vlastnictví čeho koli vidííme to už u filmů viz NETFLIX a další tam taky už člověk nevlastní proto já tyto platformyy nemám protože s tím nesouhlasím jenže češi málo co zmohou světu jsme u zadkku a svět jhe zvyklý žít v pronájmech a předplatném my prý máme žít stejně protože oni to tak maj taky

Reklama
Reklama