Jen loni se v Británii prodalo milion kusů GTA V
GTA 5 Novinka Jen loni se v Británii prodalo milion kusů GTA V

Jen loni se v Británii prodalo milion kusů GTA V

Michal Burian

Michal Burian

14

Nejprodávanější hrou byla FIFA 18.

Reklama

Grand Theft Auto V jde stále na dračku. Jen ve Velké Británii se za loňský rok prodal milion kusů této gangsterské akce od Rockstaru. Vyplývá to z údajů asociace maloobchodníků ve spolupráci s Chart-Track a ISFE. Milion kusů má představovat fyzické prodeje a odhady digitálních kopií. Není tak divu, že Take-Two do obchodů po celém světě za celý životní cyklus poslali 90 milionů kusů GTA V.

Jak se dařilo dalším titulům v UK? FIFA 18 měla za loňský rok prodat 2 696 721 kusů, zatímco Call of Duty: WWII prý 2 442 416 kopií. Do dvacítky nejprodávanějších ze zábavního průmyslu se dostal ještě Assassin's Creed: Origins (679 965), Destiny 2 (673 551), Star Wars: Battlefront 2 (658 814) a Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (651 353).

Když už jsme u GTA, tak se hodí zmínit, že si nedávno Take-Two zaregistrovali nové logo. Vypadá to, že GTA: O bude použito pro GTA Online.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama