Společnost Sony oznámila přesné datum vydání magické akce Sorcery <strong>+ nové obrázky</strong>.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Sorcery vyjde v Evropě 23. května letošního roku exkluzivně na PlayStation 3 s podporou PS Move a o jeden den dříve v Severní Americe.
Pokud se ptáte, proč hra nevyšla již dříve, tak vše vysvětlil Brian Upton, ředitel designu. Ten se nechal slyšet, že ve studiu nebyli spokojeni s některými věcmi ve hře a chtěli je za každou cenu přepracovat/vylepšit.
Sorcery je akční adventura z pohledu třetí osoby, která byla odhalena na E3 2012. Hra připomíná fantazy svět kouzelníka Harryho Pottera. V Sourcery se hráč vžije do čaroděje, s nímž bude bojovat proti nejrůznějším monstrům pomocí své kouzelné hůlky. Hra bude podporovat pohybového ovládání PlayStation Move.