Zpět na článek

Diskuze: Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Hubert v hubertusu
Hubert v hubertusu
Level 33 Level 33
dnes 13:08 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Gratulujeme Microsoftu! Z Xboxu se stal neprodejný krám. Pro srovnání: Výrazně výkonnější PlayStation 5 Pro s mechanikou a s 2TB SSD se dá nový koupit za 23 a půl tisíce. Xbox Series X (s mechanikou a 1TB SSD) bude stát odhadem někde kolem 21 tisíc (odhaduju z US cen plus naše DPH). Srovnatelný základní model PS5 se prodává pod 14 tisíc! V podstatě se tím Microsoft postupně dostal zpátky do let 2013 a 2014, kdy svůj méně výkonný Xbox One prodával dráž než Sony své PlayStation 4. Jaké to mělo důsledky vidíme doteď.

P.S.: Jestli jsou v Sony ještě aspoň trochu soutěživí, tak právě teď je skvělý moment, aby trochu snížili cenu PS5 - třeba jen o 50 dolarů a třeba jen na půl roku - a vymažou Xbox (jako HW platformu) z trhu.

Reklama
Reklama