Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

EL Drago
EL Drago
Level 6 Level 6
Hlavní platforma: PC
dnes 10:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kravina GTA. Radsi Gothic.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 10:57 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@EL Drago tak si běž psát pod gothic články a nebuď čů.rák :)...aha on je vlasntně nikdo nečte a nikdo by ti neodepsal :D

fabioozo86
fabioozo86
Level 34 Level 34
Hlavní platforma: Xbox
dnes 14:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Proč hned urážky, mě GTA 6 taky nezanima

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 14:43 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@fabioozo86 A proto lezeš pod články GTA ? Takže buďto lžeš a nebo jsi mentál jako Drago :D

trawex
trawex
Level 31 Level 31
včera 16:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Když si vzpomenu za co jsem kupoval System Shock, Daggerfall, nebo třeba Mafii tak je to celkem na pohodu cena za tak velkou hru na dnešní dobu. Pravda, tehdy za to byly navíc parádní megakrabice, mapy, manuály na papíře a podobné featury a většinou plně funkční hry. Daggerfall je výjimka, že.

Ale taky po čertech menší výplaty. Dneska za to dostanete číslo. Samozřejmě s pomlčkama většinou, ale tak aspoň něco. Samozřejmě nekoupím, GTA mě vždycky bavilo pár hodin a spíše mody. Byl bych radši za další RDR.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
včera 17:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Jo, pamatuji si, jak jsem kupoval GTA 3 za 2 000 Kč při výplatě 12 000 Kč. 🤣 Dneska všichni brečí nad cenami her, přitom hry stojí skoro stejně jako tehdy a platy jsou zhruba trojnásobné.

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
včera 20:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz A ceny ostatního jsou trojnásobné. Tady dostaneš max. digitální licenci, kterou vlastně nevlastníš.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Pohoda cena za tak velku hru?Veď ju ešte nikto nevidel ani nehral tak ako to možeš tvrdiť.Má to byť čisto single a online sa s vysokou pravdepodobnosťou bude predávať osobitne a bude tam kopec mikrotransakcií.Single prejdeš za 30 hodín...teda pokiaľ nebudeš z nudy zabíjať na ulici ľudí.

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
včera 12:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ultimátka, samozřejmě🤭

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
včera 12:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Těšeníčko, těšení😇

Reklama
L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
včera 11:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak v US to je $79.99 USD v evropě €79.99 na CZ PS Store 2 009,00 Kč a nejenom v Alze 2 299.

Tyhle ceny... to je někdy na provaz.

EteesMx Zano
EteesMx Zano
Level 1 Level 1
včera 10:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
včera 09:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vzal jsem ultimátku a přijde mi dost levná ..nemůžu si pomoct.

Linux
Linux
Level 29 Level 29
Hlavní platforma: PC
včera 15:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil přijde ti to levný protože nemaš babu a děti 😀 ja si počkam na pc verzi

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
včera 16:03 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux proč bych neměl mít babu a děti proboha, co je tohle zase za doměnky? Takhle se chovaj baby :D jako ty..já si čekání na PC verzi zkrátím konzolovou verzí no ..a koupim si to pak znovu :)

vtap
vtap
Level 36 Level 36
včera 16:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux tvoje baba tvoje děti. tvůj osud

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
včera 16:07 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lubomir Jakubek aha a ty jsi psycholog že jsi z toho vyčetl honění ega? ..a to že ta hra stála přes miliardu dolarů na vývoj což ji řadí na první místo nejdražší hry na světě, to tě nenapadne jako argument? cca 24 381 710 400 kč podle google.. Ale to je asi vysoká matematika pro tebe z toho odvodit cenu hry viď....já se vlastně vůbec nedivím ..když je tu průměrné IQ diskutujících asi 80.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
včera 17:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Aha, a ty jsi ekonom, že z rozpočtu automaticky odvozuješ kvalitu hry? To, že vývoj stál přes miliardu dolarů, je sice zajímavá informace, ale nijak to nedokazuje, že hra bude odpovídat své ceně nebo že bude kvalitní. Historie herního průmyslu je plná drahých projektů, které nakonec dopadly průměrně nebo rovnou špatně.

Navíc je trochu zvláštní takhle horlivě obhajovat produkt, který jsi ještě nehrál a u kterého jsme dosud neviděli ani souvislý gameplay. Zatím máme hlavně trailery a marketingová videa. O skutečné kvalitě se bude dát bavit až po vydání.

Vysoký rozpočet znamená pouze to, že do projektu bylo investováno hodně peněz. Ne že automaticky vzniklo mistrovské dílo. Kdyby mezi rozpočtem a kvalitou existovala přímá úměra, tak by každá nejdražší hra v historii byla zároveň nejlepší hrou v historii, což očividně není pravda.

A pokud už chceš mluvit o IQ diskutujících, možná by stálo za to nejdřív rozlišovat mezi náklady na vývoj a skutečnou hodnotou produktu pro zákazníka. To totiž nejsou stejné věci.

Groo
Groo
Level 48 Level 48
včera 21:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Nevěřím, že jsi ten průměr dokázal svou přítomností tak snížit!

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
dnes 06:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Na jednu stranu mu vyčítáte, že se domnívá, že si tu jen honíte EGO, ale pak ostatní napadáte výškou IQ. Smutný to obrázek co o vás vypovídá. Škoda.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner tak se nevtírejte všichni :D pobrečte si že ste všichni hovna a útočte na Alfa samce jako jsem já :D čekám na další zbytečný internetový existence :D

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
dnes 12:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Alfa samec. Tak těch je plný internet. To se zesměšňujete záměrně? Prý Alfa samec, alfa blbec. A to jen možná, protože věřím, že se najdou větší blbci než vy sám. Pro vás bude úplně jiná kategorie.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 12:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner ja tady vidim jen ukňouranou červenou kšiltovku co je asi nešťastná a tak se naváží do lidí ....jako sebeobranu můžu použít cokoliv, provokujete vy, nikoliv já. Já tu jen psal svůj názor k čemuš diskuze slouží. Na útočný chudáčky co nemaj svůj život a ani uškudlaných 100 euro na hru budu vytahovat co chci a kdy chci ...já si nezačal... A tu kšiltofvku si aspoň občas vyperte ať nevypadáte jak bezďák ...ikdyž k tomu, že vypadáte jak bezďák stačí ty komentáře :D

Lukáš Meistner
Lukáš Meistner
Level 28 Level 28
Hlavní platforma: PC
dnes 12:58 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Tak to jste mě zklamal. Jste navíc demagog a lhář. Já se na vás obrátil až ve chvíli, kdy jste dehonestoval ostatní čtenáře. Ale co čekat od člověka, co si sám sobě dává palce. Doufám, že jste si všiml, že já vám záporný nedávám. Nemám tu potřebu. Raději si pobrečím. Hezký den pane Vyskočile

PS: kdyby jste potřeboval nějaký patrony, jsem plešatý, proto ten kšilt, ne a ne se naučit anglicky a je mi skoro 50, tak třeba můžete použít Boomer nebo starý k_kot.....

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 13:41 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner Opravím vás: Napsal jsem mírumilovný, laskávý, krásný a naleštěný osobní názor. Dehonestovat začali de*enti, ke kterým jste se přidal. Já byl jen v defenzivním režimu.

Je mi jedno kdo mi píše, když jste tu všichni jen útočný agresivní lopaty, takže to beru do jednoho pytle.. Já napsal svůj názor a nebudu si to tu pročítat znova a zjišťovat kdo co ..Vždy se tu sletíte jako supi, co si přišli klovnout, a tak se k vám všem chovám a mám z toho náramnou radost si vychutnat tu demenci, kdy většina ztrácí argumenty, když se do nich pustím já a vrátím jim to.. Ale o to smutnější je, že ve Vašem věku, to máte zapotřebí. To už máte dávno mít postaráno o sebe a smát se a ne tady dloubat do lidí a pak je ponižovat a adorovat tady další dementy a přidávat se k nim jak vocásek a ovečka.
Máte si uživat vybudovaný život a vůbec vás nemusí zajímat co si myslí lidé a vyjadřovat se k tomu, že pro někoho je to opravdu levná hra. Vůči ceně za vývoj kdyby se prodalo milion kusů a jeden stál 25000kč, tak se jim teprve vrátí náklady na čistý vývoj jen hry bez benefitů, elektřiny a dalšího managementu. Pokud by se prodalo 10mil kousků tak by hra musela stát 2500 aby teprve uživila svůj vývoj a ano až další nákupy by mohly zajistit profit. To je celá logika... ego v tom vidí jen tady místní trubky IQ bánánu a vy co se opic zastáváte. Já jsem civilizovaná bytost a když řeknu, že je to levný tak to myslím vážně!

Reklama
Reklama