MindsEye s hlavním představitelem Mafie 3 ukázalo premiérové záběry z hraní
i Zdroj: Build a Rocket Boy
MindsEye Novinka MindsEye s hlavním představitelem Mafie 3 ukázalo premiérové záběry z hraní

MindsEye s hlavním představitelem Mafie 3 ukázalo premiérové záběry z hraní

Daniel Jarocký

Daniel Jarocký

Platformy Windows PC PlayStation PlayStation 5 Xbox Xbox Series X/S Xbox Xbox One Nintendo Switch Switch 2

Za hrou stojí designér a producent série GTA.

Reklama

V průběhu prezentace State of Play se o pozornost hráčů přihlásil také projekt s názvem MindsEye, který byl oficiálně představen již v březnu roku 2023. Jedná se o titul od studia Build a Rocket Boy, v jehož čele stojí dlouholetý producent a designér Rockstaru Leslie Benzies

Hra má být součástí větší herní platformy s názvem Everywhere, o které ale zatím stále nemáme bližší informace. V průběhu State of Play autoři ukázali nový trailer, který doplnili vůbec prvními gameplay záběry. 

V nich můžete vidět přestřelky z pohledu třetí osoby i automobilové honičky, které nezapřou určitou podobnost s GTA. Zmiňovaný příběhový trailer pro změnu prezentuje hlavního protagonistu, kterého ztvární Alex Hernandez, jehož můžete znát především jako Lincolna Claye z Mafie 3. Na další podrobnosti si však zatím musíme počkat.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama