Dozvěděli jsme se také data vydání chystaných her.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Na 10. března každoročně připadá Mario Day, a i přestože jde tentokrát o neděli, Nintendo nás neochudilo o porci novinek. Představilo je v rámci krátkého videa, v němž k fanouškům promluvil slavný game designer Šigeru Mijamoto.
Hlavní informací je potvrzení nového animovaného filmu podle série Super Mario Bros. Loňský snímek se dočkal u diváků pozitivního přijetí a stal se jedním z nejvýdělečnějších filmů roku 2023. Stejně jako první snímek, i tento vznikne ve spolupráci Nintenda a studia Illumination. Těšit se máme na rozšíření Mario světa a zábavný příběh, zatím ale nemáme žádné podrobnosti. Film má dorazit 3. dubna 2026 do USA a dalších vybraných států, zbytek světa ho v kinech uvidí později v dubnu.
Kromě toho jsme se dozvěděli data vydání dvou her, které byly oznámeny už loni. Remake hry Paper Mario: The Thousand-Year Door vyjde na Switchi 23. května, remaster Luigi's Mansion 2 pak 27. června. Jako bonus ještě došlo na oznámení třech titulů z Game Boye (Dr. Mario, Mario Golf a Mario Tennis), které už 12. března dorazí do předplatného Nintendo Switch Online.