Pořád vás baví práce deratizátora? To vás potěší nejnovější mód Last Stand.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Studio Fatshark se o hru pěkně stará a vydalo dvě DLC - jedno placené, s netradičním názvem Schluesselschloss, které zavání Evropou, a jedno zdarma, konkrétně Last Stand. To obsahuje i nový herní mód, kde se zhostíte role jedné z postav a budete bránit město proti hordám Skavenů, nekonečných zástupů krys. Samozřejmě, hlavní cíl je ten, abyste zůstali co nejdéle naživu a ubránili se.
Schluesselschloss je naopak pouze nová mapa. To by to ale nebylo Fatshark, aby nepřišli s něčím neviděným. Jestli má toto DLC nějaký váš kamarád, můžete hrát s ním i bez koupě dodatečného obsahu a zahrát si v typickém hradě z univerza Warhammeru.
Nechybí ani trailer, co obsah doprovází. My jen dodáváme, že jde rozhodně o zajímavý tah a je dobře, že na hru nezapomněli ani vývojáři, ani hráči.