Hra zároveň dostala orientační datum vydání.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Vývojáři ze studia Gunfire Games ve spolupráci s vydavatelstvím Gearbox Publishing aktuálně pracují na pokračování kooperativní akce Remnant: From the Ashes z roku 2019. Nový díl s jednoduchým názvem Remnant 2 byl odhalen na loňské akci The Game Awards.
Dnes jsme se dočkali zveřejnění nové ukázky. Ta se zaměřuje na psího společníka, který bude doprovázet jednu z postav. Zvířecí doprovod oceníte zejména v případě, že budete hrát sólo. Po vzoru prvního dílu se ale titul pochlubí i podporou kooperace až pro tři hráče. Z pohledu hratelnosti vás čeká kombinace soubojů na blízko a na dálku s různorodou skladbou nepřátel včetně bossů.
Autoři zároveň s výše přiloženou ukázkou oznámili přibližné datum vydání, které bylo stanoveno na léto aktuálního roku. Remnant 2 v tomto období zamíří na PC (Steam) i konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S.