Tvůrci Chronicles of Riddick a The Darkness si pro svůj další projekt licencovali zatím poslední Unreal Engine.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
Ten by měl podle poslednch zpráv pohánět Project Redlime, což je kódové označení hry - údajně remaku Syndicate - kterou studio aktuálně kutí pro EA.
"Zvažovali jsme hned několik enginů, avšak nakonec jsme dospěli k rozhodnutí, že UE3 nejlépe splňuje naše požadavky," vysvětlil ředitel tvůrčího celku, Johan Kristiansson.
Informace nicméně zapůsobila tak trochu jako blesk z čistého nebe, neboť Starbreeze doposud vždy využívalo vlastního enginu.