Autoři Kingdom Come se již naplno přesunuli k vývoji nové hry.
České studio Warhorse uspořádalo na Redditu oficiální diskuzi s fanoušky, v průběhu které mohli hráči pokládat různé dotazy. Jak se dalo očekávat, přišla řeč také na aktuální směřování studia a jeho budoucnost po dokončení Kingdom Come: Deliverance II.
Představitelé Warhorse nejprve potvrdili, že druhé Kingdom Come: Deliverance je po obsahové stránce kompletní. Pro hráče to znamená, že další obsahové přídavky již nejsou na pořadu dne. Oceňované středověké RPG, které na trh vstoupilo v únoru loňského roku, se tak v nadcházejících měsících dočká maximálně menších opravných balíčků.
Ohledně budoucnosti studia si na konkrétní podrobnosti ještě budeme pochopitelně muset počkat. Už nyní ale zástupci studia potvrdili, že se rozběhly práce na novém projektu, kterým bude nespecifikované obří a zároveň pohlcující RPG.
Je tedy jisté, že český tým zůstává nadále věrný tomuto hernímu žánru. Z hlediska konkrétních titulů se v minulosti v souvislosti s Warhorse nejčastěji spekulovalo o velké RPG hře z univerza Pána prstenů. Vyloučit ale rozhodně nelze ani další pokračování Kingdom Come či úplně jiný počin.