Castlevania: The Dracula X Chronicles
Castlevania: Dracula X Chronicles obsahuje 3D remake Dracula X: Rondo of Blood, port původní PC Engine verze této hry a navíc ještě port PSX klasiky Castlevania: Symphony of the Night. Hlavním prvkem Castlevania: Dracula X Chronicles je však bezesporu 3D verze Rondo of Blood, která by si však měla zachovat kouzlo a hratelnost originálu. 3D totiž v tomto případě neznamená použití third-person pohledu, nebo něčeho podobného. Na novou verzi Dracula X: Rondo of Blood se budou hráči dívat z boku, jen prostě všechny objekty budou skutečné 3D objekty.
Hru jsem nenáviděl, ale zároveň jsem ji mnohem častěji miloval. Podobné pocity k ní zaujme nejspíše většina z vás. Prostě stejná zábava jako před lety.
Pro tuto hru na našem webu zatím nevznikl žádný obsah, pokud máš pocit, že tu něco chybí, nebo by si dokonce chtěl sám přispět napiš nám na info@zing.cz
Nejnovější komentáře