Vydavatelství Electronic Arts doufá, že vydělá na popularitě filmové série Rychle a zběsile.
Server Variety přinesl zprávu, podle níž EA najali herce a režiséra Johna Gatinse (Real Steel, česky Ocelová pěst) na pozici producenta a spisovatele Georga Gatinse pro vytvoření filmu inspirovaného závodní sérií Need for Speed.
Podle všeho má o film zájem Warner Bros, Sony a Paramount, přičemž poslední jmenovaná firma má největší šance.
O film NFS nemá pochopitelně zájem Universal, protože vlastní Fast and Furious, kterému chce EA konkurovat.
Poslední díl ze série NFS vyšel loni v listopadu s podtitulem The Run a šlo o první díl v hollywoodském stylu s filmečky. V prvním měsíci jen v Severní Americe prodal 700 000 kopií, avšak vzbuzoval rozporuplné pocity u hráčů i recenzentů.
Série Need for Speed tvoří dohromady již 18 dílů, které vydělaly vydavatelství přes 100 milionů dolarů.



























![Midlane control mágové - Buildy, tier list a tipy [LoL Classic Guide]](https://tryhard.cz/cdn/media/images/614mfabczg483xh6a6b50a0edf09505755128.jpg)