Mr.Johnny Registrace 10. 2. 2012 ID 1004220024 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Mr.Johnny Level 1 25. 3. 2012 15:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. moc sa na to teším, dúfam že tam bude viac možností jako v GTA IV.
Mr.Johnny Level 1 15. 2. 2012 21:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. není čo dodať... na toto si oči budú musieť zvyknúť
Mr.Johnny Level 1 10. 2. 2012 19:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podľa mňa je to super stratégia ktorá vyzerá ako keby bola v budúcnosti
Mr.Johnny Level 1 10. 2. 2012 13:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. tam zničia eiffelovku ? : O
Mr.Johnny Level 1 10. 2. 2012 13:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Super ! Konečne dobrá správa... ja len dúfam že sa tam nebudú zbierať nejaké somariny ako vo FarCry 2 tie diamanty. Inak má to super grafiku. Som zvedavý na trailer
Nejnovější komentáře GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony VoidWalker dnes 15:20 30 fps quality, 60 performance. To není žádná věda. GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Linux dnes 15:15 přijde ti to levný protože nemaš babu a děti 😀 ja si počkam na pc… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Phil Spencer dnes 15:12 Nejlepe xbox sereis s samozřejmě. A v roce 2029 na steam machine GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony kajny 18 dnes 15:04 Hele ja jsem hlavne PCckar ale mam i PS5 PRO. GTA si koupim na… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Pront dnes 15:01 No jo, my s PC si počkáme na pravou kvalitní verzi :D
Uživatelský žebříček Repry 55 154 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 340 bodů