profile-image

janvyskocilpravo

Jan Vyskočil
Registrace 27. 11. 2025
ID 137184785
Level 20
1 395 bodů
Zbývá 105 bodů do dalšího levelu
1 000 1 500
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
17. 6. 2026 08:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To je neskutečnej úspěch a moc mu to přeju! Hru sice nehraju a neviděl jsem, ale single developer co si namaže na chleba celý steam a AAA vývojáře, tomu se klaním a tleskám! To je bomba :)

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
16. 6. 2026 15:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@GreenArrowCZE Protože dneska může být i sněhurka černej chlupatej chlap a svět zešílel :)

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
16. 6. 2026 15:52 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. protože je to originální ale ty nevidíš komplexnost toho díla a viděl jsi ho teď poprvé ...nevíš o tom nic, takže vidíš jen FPS a střílení ..tak zalez zase do jeskyně ...já tady nemam čas na amatéry.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
16. 6. 2026 15:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Dalik Z. si věř čemu chceš ...ty jsi se vetřel do diskuze s tím co máš (asi jsi se chtěl vytahovat nebo nevim co máš za mentální újmu), ale pohořel jsi ...tak se nechovej jak fakan když ti pak napíšu co mam já .... asi teda břečíš tak se to snažíš uhrát a přesvědčit svůj mozek že si vymýšlím ..nebo nedokážeš pobrat, že jsou i lidi co ví jak se vydělávají peníze....takže začni u sebe ...

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
3. 6. 2026 07:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Oceňuji že v dnešní době neudělali z Wolverina SHE/HER a nemá kozy a švestku a není tmavě bílej... takže to vypadá kur*vsky dobře :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
3. 6. 2026 07:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

konečně něco nového a originálního, těším se.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
29. 5. 2026 16:03 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Dalik Z. tak to máš pěknou jebku monitor i grafiku.... já mam všechny konzole, desktop i laptop ..v desktopu 5090 v laptopu 4080 u desktopu mam 43" monitor a u konzolí mam Neo QLED 75" samsung asi za stejnou cenu jako ty všechno dohromady mam jen telku vole :D jo a GTAV jsem si koupil na x360 potom pc, x one, xsx, a ps5 a vůbec s tím nemam problém ... je mi to jedno ...a když budu chtít tak si objednám třeba tvojí mámu. A hlavně nevim vůbec proč se vtíráš do diskuze kde řikám řízečkovi ať nebrečí...tak příjdeš brečet ty ... vem si kapseníček a nebreč.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
15. 5. 2026 07:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux já bych uživili klidně 20 dětí .... já už peníze neřeším.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
15. 5. 2026 07:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

gta bych koupil klidně i za 200e, ostatní hry tomu nesahaj ani po kotníky, tak ať to ani nezkouší.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
12. 5. 2026 14:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zaslouženě! :)

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
12. 5. 2026 07:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Plesnivec Protože vydělávat peníze je zbytečný viď, když máma ještě funí, zůstaň u ní.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
12. 5. 2026 07:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@fabioozo86 Tak si najdi jiné články a nepiš sem. Nebo jsi masochysta a rád se sebepožkozuješ?
Logika je jednoduchá, stačí na internetu hledat věci co máš rád a necpat se někam, kde nikoho nezajímáš a psát tam, že tebe tam taky nikdo nezajímá... Tohle spíš značí nízké IQ. Just saying....

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
12. 5. 2026 07:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek Trhá ti to žilky viď, když nemáš peníze na to koupit si stejnou hru 2x :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
12. 5. 2026 07:13 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek Ty jsi hroznej nerdovskej zaprděnej pruďas co nedokáže ocenit hru, na které pracovala taková hromada lidí. Ty bys dostal zlatej trůn a nadával bys, že je málo zlatej. Tak nás tady neotravuj p*čovina, co se ti honí v tý nemocný hlavě. To že jsi chudej a pořád břečíš už tu všichni pochopili, to nemusíš pořád opakovat.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
9. 5. 2026 17:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@fabioozo86 Jestli chceš hrát tohle místo GTA VI tak ne, nejsi tupá opice, tímto označením bys ty opice urazil.Já chápu že si chudej a nemáš ani konzoli. To je jedinej důvod proč to píšeš.. mezítím v tichosti břečíš a toužíš po této královské hře, kde vývoj stál asi stejně jako všechny dnešní hry dohromady.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
9. 5. 2026 08:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MARTAS SK ta hra byla dokonalá day1 a dohráno na všechny obtížnosti ....jsi chudej že pořád čekáš?

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
6. 5. 2026 10:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

ty vole kdo chce město s příšerama v takto zabugovanym a hnusným enginu ...to musej vymejšlet asi mimozemšťani....po tomhle neštěkne ani pes.... to neumí vytvořit ani trailer natož hru ty vole :D...kurva to je takovej shit až to hezký neni.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
30. 4. 2026 12:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

half life z wishe jo ?? díky nechci :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
30. 4. 2026 10:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Dread furt lepší než bejt toxickej systémovej 3,14čus co ví hovno o realitě a veří programu :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
7. 4. 2026 07:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.



T800: dobře ty demoverze s omezeným pohledem na svět, který všechny soudí a ví hovno

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
29. 3. 2026 14:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@T800 vždyť se směj :) nevědomost je sladká.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
25. 3. 2026 13:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nic nového. Ve VR scéně jsou mnohem lepší namódované flat hry než to co reálně vychází jako vanilla VR game :D ...jedinná dobrá AAA hra byla HL ALYX. Ještě dnes si vzpomínám jak slibovali GTA:SA a všichni kupovali oculus a žádné GTA:SA do dnes nevyšlo :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
25. 3. 2026 08:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux Jsem chudej protože vlastním PC s RTX4080, ale nerozumím PC hraní a 3 konzole takže jsem totálně podřanej a nejsem vůbec hráč Miku, jsem chudej a tenhle měsíc jsem si koupil jen Dead island2, RE9, KCD a KCDII (nejvyšší edice) protože jsem je chtěl i na konzoli a na steamu už je mam. Pak jsem si koupil ještě Sons of forest v akci za ušmudlaných 8 euro na steamu, ještě jsem si koupil skin do CS2 za 500 euro a už jich mám celkem 1979, plnej inventář + skoro jedná celá bedna na skiny taky plná. Na steamu mam přes 250her a na konzolích stovky. Opravuji počítače a programuji. Co máš ty PC master race Majku kromě 1cm penisu a blbejch ubrečenejch keců? :D

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
24. 3. 2026 14:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Geralt z Rivie jj to je přesně ono asi s čím byl u mě problém. Všem kdo na to ten čas mají přeji krásně strávené hodiny! :)

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
24. 3. 2026 10:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Linux Je 2026 a každý normální hráč má doma konzoli i PC ..ale dospělý děti stále jedou války co??? Nebo jsi tak chudej duševně, že uplně zbytečně útočíš totálním offtopic hovnem? Zarytej antikonzolista? To je ale vše jen tvůj osobní problém a nikoho to kňourání nezajímá. Normální člověk co má rád hry, tak vlastní vše, aby je mohl hrát a užívá si to a nebrečí a neútočí na další hráče.
Nemluvě o tom, že sami vývojáří Samson píšou, že po uvedení na PC budou makat na vydání pro konzole.

Reklama
Reklama