petue Registrace 16. 6. 2017 ID 1766176098 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
petue Level 1 16. 6. 2017 13:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. je to stašně dobrá hra ale chybí mi tam více aut. Chtělo by to škodu, toyotu, hondu atd. když sem videěl car list tak mě to celkem sklamalo ani jedna škodovka nebo Toyota ale asi 10 modelů Peugeot a já nevím kolik fordů.
petue Level 1 16. 6. 2017 13:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já se divím že nikoho neštve kolik je v dirt rally a dirt 4 aut. Na mě je to strašně málo aspoň 50 aut navíc by se tam snad našlo.
Nejnovější komentáře GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony N3RWO dnes 21:55 Asi tak GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Groo dnes 21:39 Nevěřím, že jsi ten průměr dokázal svou přítomností tak snížit! Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S AdamsCzech dnes 21:36 Kdo chce Sko tak koukejte po bazarech. Ja ho koupil za 4 s dvouma… Assassin's Creed Black Flag Resynced má dostat DLC ve stylu Dark Souls AdamsCzech dnes 21:28 DLC charakter pack přesně ukazuje kam chce Ubisoft s touhle hrou jít.… GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Groo dnes 21:27 Já s tím měl tak velký problém, že jsem story dohrál až po dvouleté…
Uživatelský žebříček Repry 55 171 bodů SamFisher 51 934 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 374 bodů