SmH83 Miroslav Holub Registrace 22. 6. 2010 ID 1867857606 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Miroslav Holub Level 1 4. 4. 2013 10:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. za to může zaplatit opravdu jenom blbec 😲
Miroslav Holub Level 1 21. 10. 2011 15:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
Miroslav Holub Level 1 2. 7. 2011 12:37 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. (Příspěvek neobsahuje text)
Miroslav Holub Level 1 23. 5. 2013 11:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nechápu proč se nevrátí k Undergroundům .Co tak všude možně pročítám, tak je o to dost velký zájem.Tak proč už konečně nenaslouchat co hráči chtějí.... je to přece pro ně ne?
Miroslav Holub Level 1 8. 5. 2013 16:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 4Coloradak: jak tohle můžeš tvrdit když je nehraješ?
Miroslav Holub Level 1 13. 7. 2012 19:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 4želva: no měl sem trochu problém to dočíst...ach ty háčky a překlepy
Miroslav Holub Level 1 13. 7. 2012 13:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. já to ještě neviděl, takže super
Miroslav Holub Level 1 10. 7. 2012 21:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no není to špatné
Miroslav Holub Level 1 25. 6. 2012 20:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. když kámoš od 2K odcházel...tak říkal že se na trojce dělá (lo) . Pssst, ale nikomu to neříkejte
Miroslav Holub Level 1 16. 5. 2012 18:19 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tvůrcům DF bych vzkázal.... že z hovna květák neuděláš
Miroslav Holub Level 1 11. 5. 2012 16:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no to bude pííííp
Miroslav Holub Level 1 4. 5. 2012 19:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Moc dobře napsaný článek 👍
Miroslav Holub Level 1 1. 5. 2012 17:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. OMG! ještě jste to ani neviděli, a už je to hned sračka .... Jak to můžete vůbec hodnotit podle dvou tří nedodělaných obrázků co ještě k tomu unikly
Miroslav Holub Level 1 1. 5. 2012 13:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vlastimil91: to jim to nandáš když to nebudeš stahovat
Miroslav Holub Level 1 1. 5. 2012 13:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Náhodou mě to přijde jako příjemná změnaJedinou chybu možná co udělali, je že se to jmenuje Black Ops 2
Miroslav Holub Level 1 29. 4. 2012 12:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hm to už tady chybělo
Miroslav Holub Level 1 23. 4. 2012 17:20 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nemá někdo info jak je na tom ta čeština pro Batman AC?
Miroslav Holub Level 1 19. 4. 2012 12:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. moc pěkný obrázek
Miroslav Holub Level 1 10. 4. 2012 12:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. LucyferEwill, ale dají...mě to třeba na plné detaily jedeAle je pravda že tu PC verzi dost posrali
Nejnovější komentáře Steam odhalil přehled nejhranějších demoverzí z festivalu Next Fest SamFisher dnes 05:11 Iron Nest je hodně dobrý 👍 Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení Firo dnes 04:26 tohle si koupí jen absolutní kokot CO NEZNÁ HODNOTU PENĚZ Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem rawneox dnes 00:46 Hezky pěkně, super zpráva! Steam Machine měl být původně výrazně levnější WampyR včera 23:02 Ty to tu pises akoby bol Stronghold 4 resp. Stronghold seria nejaky… Nové kyberpunkové RPG No Law sází na maximálně živoucí svět 23cicer včera 21:59 proc by ne!
Uživatelský žebříček Repry 55 072 bodů SamFisher 51 850 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 236 bodů