Ycos Registrace 6. 6. 2011 ID 2483036729 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Ycos Level 1 7. 12. 2013 00:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Berte to pozitivne, bude to lepsi nez 1. Pac neco horsiho nez 1 natocit nejde.
Ycos Level 1 15. 9. 2013 14:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. @Keeper Rofl delas si picu ty retarde? Rekni mi jedinou hru, ktera se v roce 2005 rovnala aspon z poloviny graficky/moznostmi GTA SA.
Ycos Level 1 15. 9. 2013 14:09 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Docela overintelligentni srovnavani, kdyz kazda konzole ma jinej cas. Je vidno ze na xku je poledne, tudiz vetsi svetlo nez nekdy rano/odpoledne u ps3.
Ycos Level 1 29. 8. 2013 17:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Trailer v pohode, ale spis by to chtelo nejaky gameplay zabery. .
Ycos Level 1 25. 8. 2013 18:45 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ta grafika cod je sice "dobra" ale proste to je jenom dobre udelanej ten porad 10 let starej hnusnej engine. . Hratelnosti vubec neverim.
Ycos Level 1 21. 8. 2013 18:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Todle je hra, ktera se vyviji v roce 2013?
Ycos Level 1 21. 8. 2013 13:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Neni jediny trailer od blizzardu, kterej by nebyl absolutne awesome. V tomto jsou fakt naprosto bezkonkurencni na herni scene.
Ycos Level 1 19. 8. 2013 12:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem jedinej komu se zda divny, ze kdyz sip do neceho narazi vojak/lod tak to udela takovej kour? Trosku nerealny.
Ycos Level 1 25. 9. 2012 16:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Porad a porad ta shitova grafika
Ycos Level 1 11. 9. 2012 17:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. the víta ! : Mam stejny problem, nevim co s tim
Ycos Level 1 7. 5. 2012 19:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tykraavo to je ->gameplay<- jako svině : O
Ycos Level 1 7. 4. 2012 10:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No s tím rozlišením se teda moc nesrali. .
Ycos Level 1 13. 3. 2012 19:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jestli todle neposerou, tak to je jednoznačná hra roku. .
Ycos Level 1 14. 2. 2012 19:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jen me to pripomina trailery na transformers?
Ycos Level 1 13. 1. 2012 18:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Omfg si zeme delate prdel. . zas nikde AC -. -
Nejnovější komentáře Nezávislý hit porazil všechny AAA hry a stal se nejvýdělečnější hrou na Steamu EL Drago dnes 10:20 To uplne staci. Picovina je picovinou. Nevidim duvod to dal rozebirat. GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EL Drago dnes 10:18 Kravina GTA. Radsi Gothic. Bungie čelí velkému propouštění, studio rozpustilo většinu Destiny týmu Alfajk dnes 10:10 To ten několikaletý support Marathonu zařezávají docela brzo 😆 GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny carhrozny dnes 10:08 Pohoda cena za tak velku hru?Veď ju ešte nikto nevidel ani nehral tak… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Jan Vyskočil dnes 09:58 tak se nevtírejte všichni :D pobrečte si že ste všichni hovna a…
Uživatelský žebříček Repry 55 205 bodů SamFisher 51 962 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 402 bodů