PETAS117 Registrace 15. 9. 2012 ID 2730928341 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Malcolm: tím pádem chceš říct , že crysis 3 a dead space 3 nebyly dobré hry?
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No amerika je jedna zfalšovaná země kde se tisnkne a žije ve velkým
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Již vyšlo na steamu je v akci
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:13 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky se strašlivě těším
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. EA no neříkám, že je to nejlepší distributor , ale bůví kdo to vybírá Ea rozhopdně není špatná firma
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nádhera jeden z nich je two face jenom u mr. freeze mi chybí ten okulár na oku
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. HALO je bombovní série o tom žádná
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 15:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taký velký respect byl by, ale větší i kdyby to vydržel bez WC
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 05:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to jak japonský prototyp Robocopa
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 05:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Po prázdinách to není špatný vydat
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 05:31 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Hm tak uplay má narozdíl od steamu určitě snažší přístup co si budem říkat
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 05:30 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No tohle je slabší kafe, ale pěkné osobně sem našel mod kde místo nica můžete hrát s rosenbergem
PETAS117 Level 1 10. 4. 2013 05:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Moc těch bodíků tam není
PETAS117 Level 1 9. 4. 2013 15:04 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mortsir zdali zůstanem v česku tak ne poněvadž důchod v mých letech bude v 80 letech
PETAS117 Level 1 9. 4. 2013 15:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No mě fifa 13 nasrala tou dementní podle nich vychýtavkou , že neumí hráči zpracovat balon, ale sory takový bale aby ho neuměl zpracovat to už je o něčem jiném
Nejnovější komentáře Vrátí se slavná RPG série Ultima? Původní tvůrce brzy získá od EA práva Pan Císař dnes 00:22 Držím palce, ať mu to klapne. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 konkurence cen alá apple Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 ovečky se najdou... podobně jako COD a battlebug hráči. Horor OD od Hidea Kodžimy bude obsahovat speciální režim pro strašpytly CosmoDante včera 23:24 Tak tohle bude pro mě. Miluju horory, ale bojím se je hrát 😁 Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení CosmoDante včera 23:21 Hodně se bojím ceny u PS6. To nám spadne brada.
Uživatelský žebříček Repry 54 982 bodů SamFisher 51 742 bodů Dakh666 46 134 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 173 bodů