paran michal tichy Registrace 22. 6. 2010 ID 3318896491 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
michal tichy Level 1 6. 8. 2010 18:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ten kiks s rackem je ochrana, tudíž si právě přiznal, že sis hru stáhnul.
michal tichy Level 1 6. 8. 2010 12:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No, s Armou a potažmo s prvním flešpojntem to bude mít asi málo společného. Sotva si můžou konkurovat, OFP DR a ARMA II jsou dva odlišné žánry. Nicméně možná to bude trošku přístupnější než Arma II.
michal tichy Level 1 23. 7. 2010 18:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No, osobně bych byl radši za nějaký DLCčko o českých vojácích.
michal tichy Level 1 22. 7. 2010 14:50 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No, ale podle toihéohle tam T 34 byla.[ odkaz ]
michal tichy Level 1 21. 7. 2010 12:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já nechci nic říkat, ale nebyla T 34 i v původné Armě II?
michal tichy Level 1 3. 7. 2010 16:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To po několika minutách nemá cenu se zůčastňovat dál
michal tichy Level 1 2. 7. 2010 17:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To vypadá velmi zajímavě. A nároky zněj úplně suprově.
michal tichy Level 1 2. 7. 2010 15:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Na twitteru bylo akorát že soutěž bude v mnohem lepší čas, to člověku moc neřekne.
michal tichy Level 1 2. 7. 2010 15:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Stejně to není úplně fér. Člověk nemůže prostě jenom sedět u počítače.
michal tichy Level 1 1. 7. 2010 23:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak druhá část by měla bejt brzy ráno, kolem 8, aby mělo šanci víc lidí. Páč v tu dobu spoustu lidí spí
michal tichy Level 1 1. 7. 2010 21:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zajímalo by mě co budete dělat až vám přijde ve stejnou chvíli několik správných odpovědí.
michal tichy Level 1 1. 7. 2010 17:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. No, šance na výhru je tím pádem dost nízká, ale což.
michal tichy Level 1 1. 7. 2010 17:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Zajímavé, takže vyhraje vždycky jenom ten první?
Nejnovější komentáře GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem KRoman47 dnes 07:50 Mám pro tebe novinku, Playstation konzole používají už 20 let Bluray,… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S fabioozo86 dnes 04:48 Bla bla bla, hloupé pro žvásty. Nenazranost korporací se jen… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny fabioozo86 dnes 04:46 Hmm ty budeš asi velký omezenec. Nikde není zakázané cokoliv… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:27 kdybych byl ultra fanoušek GTA ano byl bych zklamán ale jelikož od… GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem lara dnes 02:19 kdyby ta hra byla takto drahá téměř nikdo by si ji nekoupil a…
Uživatelský žebříček Repry 55 260 bodů SamFisher 52 017 bodů Dakh666 46 269 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 429 bodů