street490cz Registrace 18. 2. 2011 ID 3538959093 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
street490cz Level 1 18. 2. 2011 10:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kdo si stáhnul tuhle nedokončenou verzi, způsobuje tím Cryteku velké problémy . . Co 1 hráč, co hrál tuhle verzi, tím menší zisk pro Crytek, a pak se budeme divit, proč dělají hry jenom na konzole . . 😠
street490cz Level 1 18. 2. 2011 10:48 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proč ty DLC nejsou na PC? Jsem fanda týhle hry, a nechápu, proč zanedbávají PC hráče tím, že DLC dají jenom konzolistům ... Opravdu nechápu ! ! 🔫 😠
Nejnovější komentáře Čeština Rise of the Tomb Raider i s DLC Baba Yaga Ma V! (MaV!) dnes 17:12 Není někde starší čeština třeba tato, co oni sem dali? Nechci češtinu… Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu Pront dnes 16:53 Tak graficky to vypadá skvěle o tom žádná, uvidíme jaký bude zbytek. PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Ludvík Sechovec dnes 16:53 Tento film mám na DVD a opravdu skvělá věc. Mám takových klasik více… Zaměstnanci studia Ubisoft Barcelona plánují stávku na protest proti propouštění Rusko dnes 15:49 Zasraní odboráři PlayStation lidem maže stovky koupených filmů, digitální vlastnictví neexistuje Mike86 dnes 15:13 Ano, běžný uživatel není vlastníkem produktu, ale pouze ve smyslu…
Uživatelský žebříček Repry 55 323 bodů SamFisher 52 081 bodů Dakh666 46 309 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 526 bodů