Urbymen Registrace 27. 4. 2011 ID 755560229 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Urbymen Level 1 2. 6. 2013 16:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky bych moc rád poprosil o klíč
Urbymen Level 1 17. 7. 2012 18:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. I must have...i kdybych neměl na chleba
Urbymen Level 1 10. 7. 2012 20:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no...grafika dobrý, ale...ale : /
Urbymen Level 1 31. 5. 2011 13:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ChristianeQ: krásně řečeno!
Urbymen Level 1 31. 5. 2011 13:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JakER: já myslel Xbox360 (a PC jako že je to microsoft) a ten má taky hodně a hodně podobné služby jako PS3
Urbymen Level 1 31. 5. 2011 13:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A jako proč "útočej" na PlayStation proč ne zrovna na Xbox360 (tudíš na PC) ? ? tvl fakt hrůza
Urbymen Level 1 18. 5. 2011 20:24 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. PS3 je stejnak nejlepší
Urbymen Level 1 16. 5. 2011 16:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mě štve že na move neni moc her třeba jako na kinect
Urbymen Level 1 8. 5. 2011 21:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To si zase někdo dělá ''pitomou" strndu ! ! ! 😠 💃
Urbymen Level 1 6. 5. 2011 10:26 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak člověk má nebo bude mít PS3 a pak to takhle skoní ! ! 😠 😠 a co ONLINE služby či ONLINE hraní? ? 🔫
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 16:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejlepší je když máte PC i KONZOLI A je to.
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. uplně v pohodě:) Každý dělá chyby
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já spíše fandím PS3.... Co ty?
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. A zese Konzoli nedělají jen ONLINE služby
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Playman. . Ale nemá exkluzivní hry např. jsi říkal
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Podle mého názoru bude situace PSN vyřešena a nakonec to bude až moc bezpečné
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Bela...Ale když nepočítáš PC?
Urbymen Level 1 5. 5. 2011 14:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Co je podle vás lepší PS3 nebo XBOX360 který nemá závažné kauzy.... PO VŠECH STRÁNKÁCH...? ? ? (PLS rychlé odpovědi)
Nejnovější komentáře The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky bean dnes 10:20 Nevím proč jsem se v tom předchozím komentáři soustředil jen na… GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Draper dnes 10:15 Ja tu mluvím o konzolové verzi, nauč se číst nadpisy článků. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Lobo dnes 10:04 V predchozim dilu jsme hrali za trojici a byl mel s tim nekdo problem… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny EteesMx Zano dnes 10:00 Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze. GTA 6 se bude nejlépe hrát na PlayStationu, tvrdí společnost Sony Jan Vyskočil dnes 09:49 30 fps máš ty na tvym sračkojdnim PC...ještě nevydali info a plácáš…
Uživatelský žebříček Repry 55 148 bodů SamFisher 51 903 bodů Dakh666 46 235 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 332 bodů