Zpět na článek

Diskuze: Do vývoje AC IV: Black Flag Resynced se údajně zapojilo 15 studií Ubisoftu

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Firo
Firo
Level 27 Level 27
dnes 21:20 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Aneb když 14 studií to nechtělo dělat a předhazovali si to jako bramboru XD

Zdenal
Zdenal
Level 24 Level 24
Hlavní platforma: PC
dnes 19:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

já tomu fakt nerozumím. Tady se chlubí tím, že na tom dělalo během vývoje 15 studií, ale zařízli remake Prince těsně před vydáním? Proč část týmu nepřesunuli tam, aby to vydali? Narovinu Prince opravdu už potřeboval převést do moderní podoby - ale původní AC Black flag na tom rozhodně není tak špatně.

Firo
Firo
Level 27 Level 27
dnes 21:21 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Zdenal Kámo ubi má třeba 15 studií ale jenom 2 za něco stojí a zbytek jsou průměrné shitky co nevydali ani hru za posledních 10 let

FildasCZ
FildasCZ
Level 37 Level 37
Hlavní platforma: PC
dnes 22:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Firo A pak hra stojí xxyyy milionu dollaru a pak brečí, že proč hra nemá xyy milionu kopii :D

Reklama
Reklama