OD tech dema bych prosil více :) nedokreslování textur, sama tam chválí věci, jak kdyby to byl objev Ameriky... Vidíte ten krásný kouř ? Jako vážně ? :D
Dokud epic nebude, jako steam ba lepší, tak tam nebudu kupovat hry. Mam tam asi 4 koupené a to jen kvůli lidem. A zbytek zdarma. A upřímně ? Steam asi tísice her.. Škoda, že steam na to ser* už zadné eventy poradne,,,
Uz jen pravidelne jaro leto pozdim zima slevy. Mini evet a to je vše. Vždy jsem tam nechal o Vánoce nekolik tisíc a mel desitky her. Ted ? ... Ted bych potreboval nesmrtelnost, abych to vše dohral.
@Rychtarnik
A co teprve dlc na 3, kterou dělali Indové a npc se jmenovali npc.. V první vesnici legendarní luk :) Mě trojka bavila nechal jsem tam 130 hodin, ale ten datadisk byl shit. To uz byla lepsi Arcania
@AdamsCzech
To jě pak hodně smutné... Chce to pořýdný temný příběh a s hřáčem se nepárat ohledně příběhu, ale na to nemají koule. Raději předhodí ovcím to, co chtějí.. duhy koníky a květiny
@Geralt z Rivie
No :D odpovídal jsem a místo odeslat jsem dal zrušti.. ach jo.... no nic.. Souhlasím... já díky tomu, že jsem v mládí hrál jen onlinovky, tak ted na to nemám náladu a doháním staré pecky z 90 let a milenia.
@Geralt z Rivie
Nechápu, proč neudělají nějakou pořádnou hru singl hru, co hráči chtějí. Třeba menší vellikosti.... ne oni musí dělat milion pátou onlinovku, po které se slehne zem. Arc raiders tam jsem věnoval 3 hodiny a prostě už mě to nebaví. A nebavilo by mi to ani v 15, jako student.
@Lukáš Meistner
Bohužel moc lidí o tomhle mluvit nechce. Nene my děláme hlavně na Moravě, Olomoucko a Středni Cechy. Znojemsko budeme chtít pokrýt další rok.