Základní hra zároveň obdržela první sezónu s novou mapou.
Společnost Electronic Arts dnes na trh uvedla samostatný battle royale režim pro Battlefield 6 s názvem Redsec. Ten je postaven na free-to-play modelu, díky čemuž se do hraní můžete již nyní pustit i bez vlastnictví samotné hry. Battlefield Redsec je ode dneška k dispozici na PC (Steam) i konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.
Vývojáři lákají na rozsáhlou herní mapu zasazenou do Kalifornie. Stejně jako v původní hře má hrát důležitou roli destrukce a využívání různé vojenské techniky. Součástí režimu Redsec jsou kromě battle royalu další dva samostatné herní módy.
Konkrétně jde o režim Gauntlet, který je postaven na rychlejších bitvách pro celkem 32 hráčů, kteří budou rozděleni do osmi čtyřčlenných týmů. Dalším novým režimem je takzvaný Battlefield Portal, který představuje sandbox platformu pro tvorbu různých komunitních modifikací.
Druhou velkou novinkou, která se týká nového Battlefieldu, je uvedení první sezóny. Ta přináší úvodní várku dodatečného obsahu, kterému kromě nových zbraní, vozidel a dalšího vybavení vévodí zcela nová mapa. Ta nese název Blackwell Fields a hráče zavede na ropná pole.