Zpět na článek

Diskuze: Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Lobo
Lobo
Level 52 Level 52
Hlavní platforma: PC
dnes 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Podle ohlasu v komentarich (i na dalsich webech) tak mi to skoro prijde jedno jakou cenovku tam daji. Lidi, kteri se na to tesi, daji tech 90EUR v pohode. A lidi, kteri tu hru nechteji, to nekoupi ani za 60EUR.

Ja jsem osobne predpokladal, ze se tady fakt odvazou a daji zakladni edici uz na 100$ a deluxe 120$.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
dnes 09:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já bych byl rád kdyby to těm prasatům za těch 90 eur nikdo nekupoval, ale děti to budou kupovat ve velkém. Cena nic nečekaného od nenažraného Rockstaru......

KEEN
KEEN
Level 40 Level 40
Hlavní platforma: PC
dnes 09:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Cena je úplně jedno. Ta hra bude TOP, beru sběratelku!

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 09:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Za gta6, kdy jen sp bude mit desitky hodin gameplaye + ow... zanedbatelna cena

Reklama
MARTAS SK
MARTAS SK
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 09:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nech snívajú ďalej. Dám 20€ teda ak sa to potvrdí.

Reklama
Reklama