profile-image

Melneor

Melneor
Registrace 12. 8. 2015
ID 4276035031
Level 49
25 484 bodů
Zbývá 4 516 bodů do dalšího levelu
25 000 30 000
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
včera 09:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já bych byl rád kdyby to těm prasatům za těch 90 eur nikdo nekupoval, ale děti to budou kupovat ve velkém. Cena nic nečekaného od nenažraného Rockstaru......

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
19. 6. 2026 08:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To tady teď pojede pořád dokola jenom GTA a stupidní věci okolo?

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
15. 6. 2026 17:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ne asi. Jelikož CDPR zveřejňuje každý tři mésíce kolik vývojářů pracuje na projektech dokonce víme, že na tom dělá přes 80 lidí. Ale ze všech jejich projektů je zrovna twnto co mě zajímá nejméně.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
13. 6. 2026 13:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pan Císař Fallout 76, Starfield? Možná i Fallout 4. Bethesda nevydala Top hru již 15 od Skyrimu.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
11. 6. 2026 08:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@N3RWO Tak já toto beru jako pozitivní věc, protože měli hroznou spoustu studií a kvalita šla hodně dolů.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
11. 6. 2026 08:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lobo Tak já zase říkal, že ve Fable to je daleko zjednodušené tím, že to není kápě, kde ten meč( nebo ty meče jako v W4) musí kopírovat kápi podle toho jak na ní působí vítr atd.. Nikde jsem z toho taky žádnou soutěž nedělal. Jinak je o tom jedno video z Unreal festu, kde o tomhle problému mluvili a třeba ta kápě má až 250 animací podle toho jak fouká vítr, jak se Ciri pohybuje, jede na koni atd... Ono se dá pochopit, proč to nikdo takhle nedělal, protože to vypadalo na strašnou práci :D

Další věc mě dostala v posledním podcastu a to, že vzali motion capture a skoro týden natáčeli MC ve stájích, aby Kelpie byla hodně věrohodná opravdovému koni. Na toto jsem hodně zvědavej.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
11. 6. 2026 06:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lobo Aha no... Ukázali to na čem pracují, aby to chybělo ve finální verzi :D W4 bude jinde než tohle.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
10. 6. 2026 21:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lobo To ukazovali loni CDPR v tom tech demu, že udělali celou kápi, kde oba meče krásně kopírují její tvar i v pohybu. Ve Fable to vypadá jednodušeji.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
10. 6. 2026 13:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Horizont událostí Nejseš ani zdaleka. Naopak v mém okolí lidí kterým není 18 GTA vůbec nezajímá, jelikož to bude stejná blbost jako pětka. Radši kdyby Cyberpunk 2 vyšlo o dost dříve, protože kvalita příběhu a postav bude úplně jinde

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
7. 6. 2026 22:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Bez toho fracka to bude mít daleko lepší gameplay :D

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
6. 6. 2026 17:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No nevím teda. Doufám, že tam nebude stejnej nesmysl jako v AC, kdy se v každém ďíle na sílu spojovat příběh přes tu moderní linku. Docela mi přijde zvláštní, že přemýšlí o několika hrách a zatím nevydali ani tu první a neví jaké bude přijetí.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
4. 6. 2026 19:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jen houšť

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
1. 6. 2026 07:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Naprosto pochopitelná věc. Stejně jako W1 a W2 neměli žádné DLC a vše vyšlo až po W3 očekávám to samé a volnost pro DLC určitě dostanou po posledním dílu trilogie, kdy nebudou muset řešit následky.

Navíc očekávám, že třeba lidi co píší příběh už mají čtyřku hotovou a začali pracovat na dalších dílech aby se to dalo velmi dobře propojit. V tomto budou mít výhodu oproti první trojici her, kdy se dopředu pořádně nevědělo jako bude pokračování vypadat.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
29. 5. 2026 20:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. To mě třeba naprosto vůbec nezajímá.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
29. 5. 2026 19:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ale už. Všechno se zase posouvá na 2027. Myslel jsem, že tohle bude ideál na podzim...........

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
27. 5. 2026 18:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Za nový DLC jsem hodně rád(radši bych tedy dostal už Witcher 4). Akorát nechápu proč to oznamují už teď když to v 2026 nevyjde. Takovejhle odstup bych čekal pro Witchera 4 pro budování hypu, ale oznámit DLC pro 11 let starou hru minimálně 7 měšíců od vydání je dle mě prostě moc.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
26. 5. 2026 07:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Komedianti 😀 Neznám snad případ kdy by tohle rozhodnutí přineslo vývojářům peníze navíc, jelikož pro dost hráčů je to prostě kopanec do zadku to tam přidat den před vydáním. Navíc nejprodávanější hry nikdy tuto blbost nepotřebovali aplikovat.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 16:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Eduard Sykora Tak zatím se můžou chlubit tak titulem největší šméčka v game průmyslu, když jim lidi zaplatitli milliardu za alfa verzi a i po 14 letech ani není představa kdy to vyjde.....

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 14:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MOLLY To by dávalo smysl, ale nic to nemění na tom, že to nebude dříve než příští léto, protože další update 5.9 je klasicky naplánován na konci roku a v létě kdy ty show bývají větší to můžou vydat.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 12:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek Tohle je problém špatné předprodukce a řešeni optimalizace na poslední chvíli.

Uvedu příklad-CDPR chtěli mít v W4 skvěle vypadající les, jenž se bude i hýbat do dálky a bude vipadat opravdu věrohodně. Proto vyvíjeli Nanite Foliege a nakonec zjistili, že náročnost je teď dokonce nižší, než klasické karty...Je o tom i video na youtube.

Je to o tom si dát tu práci a vědět co chci na konci dosáhnout. Když tohle neudělám, tak se mi to vrátí.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 12:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Geralt z Rivie Tak určitě. Epic se samozřejmě snaží dělat enginu reklamu, jako by dělal každý, ale já aspoň vidím že s tím jak do toho šlape CDPR, tak se snaží v každém updatu jít po výkonu a soustředí se více na open world. A i z hlediska CDPR to dává smysl, protože budou moc vytvářet více her najednou a né vždy čekat 5-6 na jednu hru a pak to samé. Sami řekli, že s Red Enginem by jim nová trilogie zabrala více než 20 let, protože chtějí vydat i CP2. Hlavní tíha vždy padne na vývojáře jak kvalitní provedou předprodukci a kolik času dané hře dají. Pokud se snažíš něco hodně urychlit, tak se ti to vrátí.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 10:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Geralt z Rivie Tohle ale není pravda. UE5 bylo vydáno na začátku roku 2022, takže pokud jsme dostali nějakou hru v roce 2025, tak to znamená, že buď byla dělaná na UE4 a v průběhu přešla na UE5(to opravdu není ideální) nebo byly ve vývoji jen něco okolo 3 let viz Oblivion remaster. Velká část studií si prostě myslela, že díky UE5 budou dělat hry o dost rychleji, ale to by se nejdřív museli s tím enginem naučit dělat.Je důvod proč vývoj Witchera 4 bude trvat 6 let, ale pak jim to půjde určitě o dost rychleji.

Co je ale do budoucnosti dobré je to, že ze spolupráce s CDPR se ten engine začíná více ladit na open world, což je hodně od 5.5 vidět a 5.8 má přinést další zlepšení výkonu. Warhorse by určitě nešli jen tak na UE5, kdyby neviděli dobrou budoucnost v tomto enginu.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 08:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

UE6 nevydají dříve než příští léto, protože 5.9 bude pravděpodobně v prosinci, takže UE6 bude vydáno v červnu příštího roku a nemá vůbec cenu řešit nějakou hru která na tom pojede.

Za mě bych si dovedl představit, že první hra která opravdu využije nové věci z UE6 bude Cyberpunk 2, protože CDPR se podílají no vylepšování enginu a všechny věci tak mají o dost dříve než ostatní.

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
25. 5. 2026 08:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Rizecek A co je ten hlavní problém?

Melneor
Melneor
Level 49 Level 49
24. 5. 2026 21:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Take-Two... Co jiného čekat.

Reklama
Reklama