Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
dnes 14:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Předobjednávku proč ? V krabičce nebude disk, není co by nebylo na skladě. Naopak se bude šmelit s klíčema a Sony s Microsoftem budou v těch digitálních obchodech držet cenu krásně nahoře.

A kde je konečně nějaký video s hrou samotnou ? Oznámilo se už vlastně kosmetické DLC ale video nic.

Groo
Groo
Level 48 Level 48
dnes 14:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Tipoval bych zítra ke spuštění předobjednávek. Že by o dnešní půlnoci?

Docik
Docik
Level 30 Level 30
dnes 14:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. na web hodili tunu nových obrázků, trailer bude nejspíš až v momentě kdy se předobjednávky zpustí. A proč předobjednat? Je tam předobjednávkový bonus Vintage vice city - věci jako oblečení atd. Pokud nechceš nemusíš. Kdo chce tak předobjedná a dostane za to bonusy

VoidWalker
VoidWalker
Level 36 Level 36
dnes 14:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Naprosto v pořádku. Když jsem se nedávno vrátil k GTA V, tak mě překvapilo, jak ta hra vypadá dobře i na dnešní dobu, hlavně s RT. Kolikrát i lépe než ostatní open worldy. Když k tomu ještě přidám, jak moc detailní a propracovaný byl svět RDR2, tak s tím nemám nejmenší problém dát 80 eur za základní edici.

ShelbyGT500
ShelbyGT500
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 13:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud ta hra bude tak dobrá jak všichni doufají, bez problému si tu cenovku obhájí.

Groo
Groo
Level 48 Level 48
dnes 13:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hm, 80 dolarů se dalo čekat. Ale prý tam bude jen singleplayer, takže jestli si nechají za online připlatit, tak ta cena ještě povyskočí.

Raverin
Raverin
Level 23 Level 23
dnes 13:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Groo GTA Online je free a bude aj v tomto prípade

Groo
Groo
Level 48 Level 48
dnes 14:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Raverin GTA Online nikdy nebylo free, jeho cena je započítána v ceně GTAV. Pokud by bylo free, mohl by sis ho nainstalovat a hrát bez nutnosti koupě GTAV. Mimochodem, už před časem se spekulovalo o tom, že GTA VI single a online vyjdou odděleně, tak kdoví, co mají v plánu.

siSINka_CZ
siSINka_CZ
Level 24 Level 24
dnes 13:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Groo Kéž bys měl pravdu s tou only-single možností! O multi nemám naprosto zájem (v žádné hře) a tak by byla šance, že se ta single část nebude každou chvíli updatovat, jako se dodnes děje v případě GTA5, kde je single a multi dohromady. Tím vydrží případné modifikace (či čeština, až bude) snadněji funkční.

Reklama
Reklama
Reklama