Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se dočkalo zveřejnění oficiální cenovky

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

L.H.
L.H.
Level 36 Level 36
dnes 14:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Předobjednávku proč ? V krabičce nebude disk, není co by nebylo na skladě. Naopak se bude šmelit s klíčema a Sony s Microsoftem budou v těch digitálních obchodech držet cenu krásně nahoře.

A kde je konečně nějaký video s hrou samotnou ? Oznámilo se už vlastně kosmetické DLC ale video nic.

Groo
Groo
Level 48 Level 48
dnes 14:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Tipoval bych zítra ke spuštění předobjednávek. Že by o dnešní půlnoci?

Docik
Docik
Level 30 Level 30
dnes 14:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. na web hodili tunu nových obrázků, trailer bude nejspíš až v momentě kdy se předobjednávky zpustí. A proč předobjednat? Je tam předobjednávkový bonus Vintage vice city - věci jako oblečení atd. Pokud nechceš nemusíš. Kdo chce tak předobjedná a dostane za to bonusy

VoidWalker
VoidWalker
Level 36 Level 36
dnes 14:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Naprosto v pořádku. Když jsem se nedávno vrátil k GTA V, tak mě překvapilo, jak ta hra vypadá dobře i na dnešní dobu, hlavně s RT. Kolikrát i lépe než ostatní open worldy. Když k tomu ještě přidám, jak moc detailní a propracovaný byl svět RDR2, tak s tím nemám nejmenší problém dát 80 eur za základní edici.

ShelbyGT500
ShelbyGT500
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 13:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pokud ta hra bude tak dobrá jak všichni doufají, bez problému si tu cenovku obhájí.

Reklama
Reklama