Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 se nakonec dočká tradiční krabicovky s diskem

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 13:48

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samej ufňukánek, kéž by ta hra stála aspoň 1000Euro a byla jen pro alfa samce.

T800
T800
Level 36 Level 36
dnes 12:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Na jednu stranu to chápu, že to riziko úniku při naskladňování je fakt velké u hry jako GTA 6. Ale měli to oznámit okamžitě a jasně to vysvětlit. Navíc ta krabicovka s kódem nedává žádný smysl. Lepší si počkat na ten disk, nebo když to chci hrát hned, tak koupím digitálku, která je o nějaké tři kila levnější a vyjde to na stejno.

Reklama
Reklama