Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Články

No Man's Sky – obří malá hra

No Man's Sky – obří malá hra

Stále si živě vybavuji ten úžas při oznámení No Man's Sky. Z prvních záběrů jsem byl vyloženě unesen. Něco takové ho tu ještě nikdy nebylo. Od té…

18. 8. 2016 23:44
Nvidia Shield Tablet - po roce užívání z pohledu hráče

Nvidia Shield Tablet - po roce užívání z pohledu hráče

Když jsem si dnes brouzdal po internetu na mém tabletu, během toho mi došlo, že za pár dní tomu bude rok, co tento herní tablet vlastním. A když jsem…

22. 11. 2015 16:25
Blackhole - příliš krutá hopsačka

Blackhole - příliš krutá hopsačka

Rovnou v úvodu řeknu, že tahle česká hra ve mně nevzbuzovala nijak velký zájem. Vlastně jsem jen věděl o její existenci. Maximálně sem tam jsem…

4. 3. 2015 16:07

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

T800
T800
Level 36 Level 36
dnes 15:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor Ne, nemá to totiž ani ten výkon základní PS5. Ta je výkonnější.

T800
T800
Level 36 Level 36
dnes 09:50 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pront Naprostý souhlas. V tomhle kontextu to zařízení nedává smysl. Prostě si složíš vlastní bednu, sice nebude tak "cute" malá, ale za to ušetříš kopu prachů, můžeš z toho udělat taky steam machine a ještě to bude řádově výkonnější.

T800
T800
Level 36 Level 36
dnes 09:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ty jo, masakr. Jako chápu, že není snadná situace, ale i tak. Ta cena je přepal, i když se to očekávalo. Trochu jsem doufal, že to udrží na max za 1000. Kdyby to mělo aspoň výkon jako PS5 Pro, tak by to bylo snesitelnější, ale ono to má výkon pod klasickou PS5. No bude to mít hodně těžké teda.

T800
T800
Level 36 Level 36
18. 6. 2026 14:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Mně se ta cena zdá úplně v pohodě, a to nejsem nějakej extra boháč. To za prvé, a za druhé, není to remaster, ale remake. Takže je za tím násobně více práce než kdyby jen upscalovali textury do vyššího rozlišení.

T800
T800
Level 36 Level 36
18. 6. 2026 09:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Normálně se po dlouhých letech zase těším na AC.

T800
T800
Level 36 Level 36
10. 6. 2026 15:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nintendo je čistě už firma remaků vlastních her :D

T800
T800
Level 36 Level 36
5. 6. 2026 08:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mně by se Steam Machine hodil, ale ta cena bude průser. Bohužel, pro Valve to blbě vyšlo. Kdyby měli pro hráče příznivou cenovku, už dávno by to oznámili.

T800
T800
Level 36 Level 36
4. 6. 2026 17:20 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ten trailer je výbornej a super, že tam je Neil Newbon - ten by se měl ukazovat ve hrách mnohem častěji. Klidně ať je z něj druhej Troy Baker :D

T800
T800
Level 36 Level 36
4. 6. 2026 15:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@martik642 Ty jo, dík za tip, Alkahest vypadá taky sakra dobře! Už to mám ve wishlistu

T800
T800
Level 36 Level 36
3. 6. 2026 12:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Úplně mě tohle minulo a to jsem nedávno skuhral nad tím, že už nikdo nechce udělat něco na styl Dark Massiah. Super. Vypadá to dobře. Tak snad se to povede.

T800
T800
Level 36 Level 36
3. 6. 2026 12:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Docik Naprostý souhlas. Ragnarok je jednou z nejvíce přeceňovaných her za poslední dekádu. Jako GoW 2018 jsem ještě tak nějak měl rád, ale už tam mě ten gameplay štval. Poslední skutečně zábavné GoW byla trojka. To bylo ještě, když si ta série na nic nehrála a byla to je čistokrevná řežba, ale za to mega zábavná.

T800
T800
Level 36 Level 36
3. 6. 2026 10:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já měl problém už s Ragnarokem a tohle, byť si jinou postavou, vypadá jako totéž. Já tam vidím v pohybu i kostru Kratose narvanou do ženského těla. A celkově to působí jako úplná mytologická slátanina. Což by nebyl vůbec problém, kdyby to bylo výborné hack n slash. Ragnaroka táhl příběh, gameplayově to bylo strašně nezábavný a nepřátelé byli "axe(bullet) sponge"

T800
T800
Level 36 Level 36
1. 6. 2026 18:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Budu po očku se zájmem sledovat, jak bude přijat Gothic. Jinak vlastně tenhle měsíc mě nic nezajímá.

T800
T800
Level 36 Level 36
30. 5. 2026 14:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

lol

T800
T800
Level 36 Level 36
26. 5. 2026 15:19

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jak vlastně dopadl ten Dreams? Zaznamenalo to nějaký úspěch nebo to spíše pohořelo?

T800
T800
Level 36 Level 36
26. 5. 2026 14:45

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MOLLY Ale LA je specifické v tom, že z toho ve výsledku nadšení nebyli, protože ten vývoj byl extrémně komplikovaný. Red Dead vzali jen značku, ale vyvíjeli hru podle sebe. LA převzali v půlce vývoje.

T800
T800
Level 36 Level 36
26. 5. 2026 11:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@deasuncz L.A. Noire je dle mě pro ně uzavřenou záležitostí. Je jasný, že pro Rockstar to byl takovej projekt, kterej převzali a dodělali, ale v oblibě ho příliš nemají. Remaster GTA IV je pravděpodobnější nebo jiné značky. Možná i remake Maxe.

T800
T800
Level 36 Level 36
20. 5. 2026 19:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Lidi, píšete KCD, ale pozorně se dívejte, že tam není záměrně to Deliverence. Jen Kingdom Come. Myslím, že to bude už něco jiného. Možná i menšího

T800
T800
Level 36 Level 36
14. 5. 2026 16:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Reskin s minimem novinek - 9/10. Paráda

T800
T800
Level 36 Level 36
5. 5. 2026 16:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Modlím se za GTA 4 na současné konzole

T800
T800
Level 36 Level 36
23. 4. 2026 16:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@fabioozo86 Nebude. Je to jen reskin minulého dílu.

T800
T800
Level 36 Level 36
14. 4. 2026 18:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Frezen Aleks Koukal jsem na steamu, že najednou vyskočilo hodnocení na 75%, což už je dobrý. Úplně jsem zapomněl, že Cities 2 má nové vývojáře. To je dobře. Nevím, co se s Collosalem stalo, ale z jejich strany to byl fakt průser.

Jinak na City Masterplan jsem mega zvědavej.

T800
T800
Level 36 Level 36
10. 4. 2026 11:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@astaroth Mluvili o tom už mnohokrát, že je to na seznamu v nějakém jejich pořádníku. Teď jsou na řadě jiné věci. Postupně se k tomu dostanou. Nelze udělat vše naráz. Navíc by bylo naivní si myslet, že Češi jsou nějakým zákaznickým středobodem a tohle by mělo být předností. Ta hra je celosvětová a dělají to na základě obecného zájmu.

T800
T800
Level 36 Level 36
7. 4. 2026 08:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Homofobům praskají žilky :DDDD

T800
T800
Level 36 Level 36
2. 4. 2026 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Ristan Těžko se dohadovat s konspirátorem jako ty. Z mé strany už nemá smysl se snažit :)

Reklama
Reklama