Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

EL Drago
EL Drago
Level 6 Level 6
Hlavní platforma: PC
dnes 10:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kravina GTA. Radsi Gothic.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 10:57 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@EL Drago tak si běž psát pod gothic články a nebuď čů.rák :)...aha on je vlasntně nikdo nečte a nikdo by ti neodepsal :D

trawex
trawex
Level 31 Level 31
včera 16:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Když si vzpomenu za co jsem kupoval System Shock, Daggerfall, nebo třeba Mafii tak je to celkem na pohodu cena za tak velkou hru na dnešní dobu. Pravda, tehdy za to byly navíc parádní megakrabice, mapy, manuály na papíře a podobné featury a většinou plně funkční hry. Daggerfall je výjimka, že.

Ale taky po čertech menší výplaty. Dneska za to dostanete číslo. Samozřejmě s pomlčkama většinou, ale tak aspoň něco. Samozřejmě nekoupím, GTA mě vždycky bavilo pár hodin a spíše mody. Byl bych radši za další RDR.

M4Ri0Cz
M4Ri0Cz
Level 20 Level 20
včera 17:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Jo, pamatuji si, jak jsem kupoval GTA 3 za 2 000 Kč při výplatě 12 000 Kč. 🤣 Dneska všichni brečí nad cenami her, přitom hry stojí skoro stejně jako tehdy a platy jsou zhruba trojnásobné.

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
včera 20:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@M4Ri0Cz A ceny ostatního jsou trojnásobné. Tady dostaneš max. digitální licenci, kterou vlastně nevlastníš.

carhrozny
carhrozny
Level 48 Level 48
Hlavní platforma: PC
dnes 10:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@trawex Pohoda cena za tak velku hru?Veď ju ešte nikto nevidel ani nehral tak ako to možeš tvrdiť.Má to byť čisto single a online sa s vysokou pravdepodobnosťou bude predávať osobitne a bude tam kopec mikrotransakcií.Single prejdeš za 30 hodín...teda pokiaľ nebudeš z nudy zabíjať na ulici ľudí.

Reklama
Reklama