Finanční ředitel Electronic Arts prozradil, kolik hráčů hraje jejich free-to-play hry a jak je na tom nový digitální distribuční systém EA Origin.

Zing vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
Eric Brown prozradil, že do Battlefield Play4Free se registrovalo 1,4 milionů hráčů, zatímco Dragon Age Legends si již vyzkoušelo 600 000 hráčů. Mnohem lépe je na tom Need for Speed: World a Battlefield Heroes. Do F2P závodů se registrovalo 7 milionů hráčů a do BF Heroes dokonce 7,2 milionů hráčů.
Finanční ředitel Eric Brown se dále zaměřil na EA Origin. Tohoto klienta si již nainstalovalo 3,9 milionů uživatelů. Digitální distribuční systém prozatím nabízí hry od EA, v brzké době chce EA hráčům poskytnout i tituly od ostatních společností.



























