IO Interactive se pochlubili počtem hráčů.
Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny
Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.
7. listopadu spatřila světlo světa Game of the Year edice nejnovějšího Hitmana a včera nezávislé dánské studio IO Interactive oznámilo vývoj dalšího dílu. V současné době nevíme, zda bude nový Agent 47 kráčet ve šlépějích svého předchůdce (epizodické vydávání) nebo zda dorazí najednou v plné parádě.
Na odpovědi na tyhle otázky si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Místo toho si dnes povíme o tom, čeho poslední Hitman dosáhl. Epizodické vydávání se podle všeho vyplatilo. IO Interactive se pochlubili, že Hitman dosáhl na 7 milionů hráčů. Nevíme kolik hráčů si Hitmana skutečně koupilo, krátký prolog byl totiž propuštěn zdarma jako samostatné demo v červnu 2017.
Celkem se nejnovější Hitman dočkal šesti epizod. Pokud máte o hru zájem, v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk zakoupíte kompletní první sezónu.