Další vynikající AoE remaster?
Již zítra vychází Definitivní Edice třetího Age of Empires, a tak jsme se pro vás připravili souhrn zahraničních recenzí. V době psaní tohoto článku si tato budovatelská strategie vysloužila na síti Metacritic slušné hodnocení 79 % a recenzenti jsou tak s titulem převážně spokojeni.
Na naší recenzi se můžete těšit v blízké době.
Player 2
AoE je zpět a je ještě lepší než kdykoliv předtím. Tento remaster nezmění názor lidí, kterým původně hra nezalíbila, ale přináší vylepšenou verzi strategie, která se ve své době pokusila o něco nového.
91 %
Windows Central
Tolik potřebné změny, jenž autoři do tohoto remasteru implementovali povznáší Age of Empires III na novou úroveň a poskytují kvalitní strategický zážitek jak nováčkům, tak dlouhodobým fanouškům.
90 %
Atomix
Společnosti Tantalus Media a Forgotten Empires odvedly na tomto titulu skvělou práci a já se nemůžu dočkat, až uvidím jejich další projekt.
90 %
Screen Rant
Age of Empires III: Definitive Edition završuje třetici prvotřídních remasterů a dostatečně vylepšuje jak hratelnost, tak i vizuální zpracování, čímž vytváří obohacující zážitek, který oslovuje nejen fanoušky původní hry, ale i nováčky.
80 %
Gaming Trend
Microsoft konečně oživil Age of Empires 3 a fanoušci se tak mohou vrátit ke hře, kterou znají a milují. V Definitivní edici lze nalézt mnoho drobných změn, které činí hraní příjemnějším, ale zde zůstává v podstatě stejné množství obsahu, který si prostě musíte vyzkoušet. Vracející se hráči však asi rychle zjistí, že skutečně hrají 15 let starou hru, jen je nyní ve 4K.
75 %
PCGamesN
Tato hra splňuje vše, co autoři slíbili, ovšem neubráním se pocitu, že mohli s vylepšováním zajít ještě dále.
70 %