Zpět na článek

Diskuze: The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Zdenal
Zdenal
Level 24 Level 24
Hlavní platforma: PC
včera 11:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No jsem zvědavý jestli to s tou mojí plečkou rozjedu a jak moc opravdu záleží na procáku... Mám totiž jen R5 2600 a RX 6600XT. No uvidím na YT, jak hra vyjde - beztak tam bude spousta testů

Pront
Pront
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
včera 16:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Zdenal To už je celkem veterán, držím palce ať hra běží.

Zdenal
Zdenal
Level 24 Level 24
Hlavní platforma: PC
včera 17:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pront já jsem taky veterán, tak ať komp netrhá partu 😁 Chtěl jsem si letos pořídit nový komp, ale ty ceny jsou fakt na hlavu...takže ještě budu muset vydržet

bean
bean
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
včera 21:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Zdenal Ale jsi na nejlepší platformě všech dob (co se týká upgradů). Stačí pořídit nějakej Zen 3 procesor a máš zase na pár let pokoj. Má znovu vyjít 5800X3D, ale ten bude dražší (350 USD). Jinak třeba 5700X se dá nový pořídit za 4k a bude to slušný upgrade.

Zdenal
Zdenal
Level 24 Level 24
Hlavní platforma: PC
včera 22:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@bean Jaký bude rozdíl ve hrách? Poznám rozdíl s 5700X reálně ve hře?

bean
bean
Level 46 Level 46
Hlavní platforma: PC
dnes 10:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Zdenal Nevím proč jsem se v tom předchozím komentáři soustředil jen na procesor. V nějakých e-sport titulech bys to poznal i se stávající kartou, ale v AAA titulech, kde tě limituje GPU by se to nejspíš projevilo až se silnější grafickou kartou. Bude záležet na konkrétní hře a rozlišení v jakém hraješ. Chtěl jsem jen říct, že na tom nejsi tak strašně, protože ještě máš na čem stavět a vyhneš se pořizování těch nejvíc předražených komponent (RAM a SSD). Místo celé sestavy stačí vyměnit procesor a grafika, což bude výrazně levnější. Přesně takhle jsme to řešili s příbuzným, co byl na 2600X a GTX 1060.

Reklama
Reklama