Zpět na článek

Diskuze: GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

23cicer
23cicer
Level 44 Level 44
dnes 12:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Těšeníčko, těšení😇

L.H.
L.H.
Level 37 Level 37
dnes 11:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tak v US to je $79.99 USD v evropě €79.99 na CZ PS Store 2 009,00 Kč a nejenom v Alze 2 299.

Tyhle ceny... to je někdy na provaz.

EteesMx Zano
EteesMx Zano
Level 1 Level 1
dnes 10:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Obě edice jsou snad jen na PS storu, na alze a jiných jen jedna verze.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

vzal jsem ultimátku a přijde mi dost levná ..nemůžu si pomoct.

Reklama
Jack
Jack
Level 1 Level 1
dnes 08:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Třeba u mě se dalo koupit jen Ultimate edice na PS5 store, u Standart edice jsem měl "není v současné době k dispozici"

kaldos
kaldos
Level 22 Level 22
dnes 07:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pořád čekám na nějaký gameplay. Si nevzpomínám že by u nějaký hry začaly předobjednávky a neviděli jsme ani jeden gameplay. Oni chcou aby jsme předobjednali a je informaci tak málo. Cenu jsem čekal nad dva tisice možná i 2 a pul. No uvidime až jak drahá bude pc verze.

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:11 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kaldos všechny trailery od rockstar jsou gameplay cutscény které jsou real time render vždycky. takže nechápu že tomu ještě někdo nerozumí.

Bonny
Bonny
Level 10 Level 10
dnes 10:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil to ještě není real ganeplay, kde jsou animace a mimika osekanější.....chce to už i něco z hraní jako takového

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 10:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Bonny na nových screenshotech poznáš co je ingame a co cutscéna jestli řešíš LOD. Tam to je jasně poznat.

Mr.sugar
Mr.sugar
Level 42 Level 42
Hlavní platforma: PC
dnes 12:18

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Já třeba řeším, jak se to hraje, jak vypadá střelba, zvuky a další věci. Prostě ukázat normální hraní, to je snad problém?

LukasToS
LukasToS
Level 33 Level 33
dnes 05:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Předobjednána Ultimate edice. Tohle bude minimálně jedna z nejlepších her všech dob. ❤️

gazorpazorp
gazorpazorp
Level 45 Level 45
dnes 07:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@LukasToS Pro tebe 😉

Jan Vyskočil
Jan Vyskočil
Level 20 Level 20
dnes 09:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@gazorpazorp tak se nevtírej ..tohle je článek o GTA ..jdi si na roblox a nespamuj.

gazorpazorp
gazorpazorp
Level 45 Level 45
dnes 11:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Vyskočil Hele, GTA série jsou super, hrál sem všechny a všechny mě bavily. Ale je to jen ježdění po městě a střílení. Prostě "reálný" svět a v podstatě ty samé města pořád dokola. Navíc mi přijde divný, že pár měsíců před vydáním neukázali žádný gameplay.

Reklama
Reklama