Společně s nimi vylepšení režimu Drift a další levely.
Posun AI ve hrách díky NVIDIA ACE
Je to tady, AI ve hrách přestává být synonymem pro předem naskriptované chování postav, které jen slepě následují kód. Co umí NVIDIA ACE?
Evolution Studios se o své PlayStation 4 závody DriveClub opravdu starají, podobnou podporu by jim mohli závidět fanoušci mnoha jiných titulů. Majitelé těchto exkluzivních PS4 závodů se v březnu mohou těšit na další porci nového obsahu, slibovány nám jsou nové automobily, motorky do DriveClub Bikes a mnoho dalšího. Něco bude dokonce zdarma.
Jedním z nových vozů by mohl být Koenigsegg Regera, který dosahuje rychlosti až 410 kilometrů za hodinu. To bude teprve jízda.
Než se dozvíme podrobnosti o nových automobilech a motorkách, tak šéf vývoje Paul Rustchynsky na Twitteru prozradil, že Evolution mají v tomto měsíci v úmyslu vylepšit režim Drift, aby v něm hráči nemohli podvádět. Zároveň upraví uživatelské rozhraní, v menu bude kladen větší důraz na obrázky od samotných hráčů.
A bonus na závěr, nové levely: 35 pro klub, 25 pro řidiče a 25 elitních, prý abyste se nenudili.