Tak já už měl čest si zahrát. Ani jsem to nečekal a dneska zvonila pošta . A můžu hru jenom doporučit. Určitě pro ty, kteří hráli Heavy Rain a bavilo je to, by to měla být jasná volba.
Naprosto souhlasím s ElementGamer. Já tuhle sérii mám rád už od vydání prvního dílu a i tak dávám v něčem Smukymu zapravdu (série šla opravdu s posledníma dílama dolu) . Ale stačí to přesně říct jednou nebo dvakrát a všichni už víme, co si myslíš. Otvírat teda každou novinku o AC s tím, že už dopředu dávno víš, že budeš jenom na hru nadávat se mi zdá jak smutný, tak i ztráta tvýho času.
PS. Rozhodně ti ale tvůj názor neberu a ani se ti nesnažím říkat, co máš dělat.
Také bych chtěl vyhrát vstupenky, abych se konečně dostal pryč z mé hnusné garsonky. Poprvé bych něco vyhrál a dokonce si i možná něco pořádného zahrál.
Dobrý den, chtěl bych figurku (kteroukoliv) , protože mám rozsáhlou sbírku edic BioShocku a jedna z těchto figurek by mi moc pomohla dokončit sbírku. Děkuji.
čau nevíte někdo jak to objednat? Pokaždé když už jsem u konce objednávky tak mi to napíše že Authorisation has faild. Prachy na kartě jsou přes net platit můžu a karta prošlá neni. A ani nepíšu nic špatně poradí mi někdo pls?