Parsival Registrace 19. 9. 2010 ID 1695075313 Level 42 Level 42 14 698 bodů Zbývá 302 bodů do dalšího levelu 14 000 15 000 Odznaky Hlavní platforma: PC Přehled Aktivita
Parsival Level 42 9. 8. 2025 07:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Teď ještě Heretic 2 prosím.
Parsival Level 42 9. 5. 2025 21:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mám už delší dobu na Steamu. Na disku zabere 85 GB.
Parsival Level 42 10. 3. 2017 10:03 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vypadá to líp jak Warband
Parsival Level 42 3. 5. 2011 17:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. by mě zajímalo, kdy to vyjde...
Parsival Level 42 17. 10. 2016 16:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Redemption se mi vybaví vždy, když se mě někdo ptá na nejlepší hru co jsem kdy hrál. Jdu oprášit Xbox 360 a vyhrabat DVD s Redemption a prosím Boha ať nový díl vyjde i na PC.
Parsival Level 42 6. 10. 2015 19:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já bych radši Vietnam než dobu ledovou
Parsival Level 42 7. 10. 2012 13:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. náhoda, nebo se nechali "inspirovat" jedním nedávno vydaným MMO?
Parsival Level 42 14. 8. 2012 19:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. skvělá hra, už se těsím na DLC
Parsival Level 42 23. 6. 2012 11:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nevypadá to špatně, připomíná mi to Neverwinter Nights
Parsival Level 42 15. 12. 2011 17:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Je to mazec! Snad nejlepší hra na iPad 👍
Parsival Level 42 7. 12. 2011 06:06 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky mi přišel mail, tak uvidíme...
Parsival Level 42 7. 11. 2011 06:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Breton je člověk (půlelf) , lesní elf je Bosmer
Parsival Level 42 6. 11. 2011 13:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já to vidím na lesního elfa zloděje, tak jako v Oblivionu a Morrowindu 👍
Parsival Level 42 14. 10. 2011 16:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. no nevim... hru mám taky na Xboxu a grafika vypadá úplně stejně jako v traileru
Parsival Level 42 3. 10. 2011 20:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. moc se těším, už aby byl pátek
Parsival Level 42 12. 9. 2011 17:41 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. už jenom 2 měsíce! ! !
Parsival Level 42 28. 8. 2011 10:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. je to mazec, grafika se od posledního dílu hodně zlepšila i když je to pořád stejný engine
Parsival Level 42 20. 6. 2011 17:28 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. skvělý výtvarný zpracování!
Parsival Level 42 19. 5. 2011 20:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. taková steampunk profese
Nejnovější komentáře Vrátí se slavná RPG série Ultima? Původní tvůrce brzy získá od EA práva Pan Císař dnes 00:22 Držím palce, ať mu to klapne. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 konkurence cen alá apple Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 ovečky se najdou... podobně jako COD a battlebug hráči. Horor OD od Hidea Kodžimy bude obsahovat speciální režim pro strašpytly CosmoDante včera 23:24 Tak tohle bude pro mě. Miluju horory, ale bojím se je hrát 😁 Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení CosmoDante včera 23:21 Hodně se bojím ceny u PS6. To nám spadne brada.
Uživatelský žebříček Repry 54 982 bodů SamFisher 51 742 bodů Dakh666 46 134 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 173 bodů