@Plesnivec
V tomhle budu asi jen jeden z hodně mála ale G3 je sice dobré RPGčko a hra co mě fakt bavila ale nikdy mi to moc nedokázal brát jako Gothic ... defakto žádné frakec / tabory ... bojový systém taky celkem jen klikačka rychlá atd atd. Pořád mě to hodně bavilo a dohrál jsem to stejně jako předchozí díly několikrát ale i tak no.
@Daniel Jarocký
@Daniel Jarocký na jednu stranu jo ale jinak má pravdu ... o zrušení předběžného přístupu a změn obsahu jsem už včera nebo předevčírem četl na jiných webech ... tady na zingu poslední dobou vše s den dva zpožděním. Což je škoda... chodím tu už z dob co byl jako trailer zone. 😁
Don't do that ... Don't give me hope. Ale každopádně jelikož se jedná o dnešní "nový" Blizzard tak jsem spíš extrémně skeptický a dokud to nebude minimálně pár měsíců venku tak to mojí peněženku nechá relativně chladnou.