hozix Registrace 15. 8. 2011 ID 2344369329 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
hozix Level 1 5. 1. 2013 10:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. lenny31 Zmáčkni na myši kolečko
hozix Level 1 24. 12. 2012 19:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ACzeMiky ja neříkám že je v Dishonored je příběh lepší něž ve zmíněných hrách já jen říkám že je dobrý.
hozix Level 1 24. 12. 2012 15:56 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ACzeMiky hrál ale prostě někomu se Dishonored příběh líbí a někomu ne
hozix Level 1 23. 12. 2012 23:27 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. ACzeMiky no tak trochu sem to naznačit chtěl
hozix Level 1 23. 12. 2012 21:35 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. AczeMiky: Na Bioshock to sice nemá ale podle mě to nezáživná hra není
hozix Level 1 23. 12. 2012 20:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Re-play hry až na pár výjimek recenzovat neumí.
hozix Level 1 31. 10. 2014 18:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. 99% pirátění šůr.... . když je všechno na steamu poholdně.
hozix Level 1 26. 6. 2014 16:01 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Sony se nepovedlo koupit Oculus tak si udělali vlastní xD
hozix Level 1 25. 2. 2014 19:40 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Taky bych vzal jeden klíč
hozix Level 1 10. 10. 2012 17:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pro mě nejlepší diablovka
hozix Level 1 22. 9. 2012 14:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já si kupuju insane edici takže mi je to jedno.
hozix Level 1 4. 9. 2012 13:57 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Pro mě nej free to play hra
hozix Level 1 23. 8. 2012 17:07 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dobře Square Enix já na pc sem si hru koupil a sem spokejenej i s grafikou
hozix Level 1 20. 7. 2012 11:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ubisoft je moje nejoblíbenější firma
hozix Level 1 17. 7. 2012 22:18 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já si to kupuju hlavně kvůli sošce Connora.
hozix Level 1 10. 7. 2012 18:39 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jednička byla výborná doufám že dvojka taky
hozix Level 1 7. 7. 2012 23:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Far Cry 3 bude skvělá hra už se na něj dlouho těším.
Nejnovější komentáře Česká Operace Flashpoint se vrací v remasteru s českým dabingem Krudanze dnes 09:52 nejak nechapu slovni spojeni bezplatna demoverze. posledni dobou ho… Steam Machine měl být původně výrazně levnější Gerosan dnes 08:44 Chápu dobře, že cena té "konzole" je bez ovladače ? Děkuji za odpověď. The Blood of Dawnwalker odhalil aktualizované HW nároky L.H. dnes 08:43 Tohle nebude mainstream hra, svoje fanoušky si to najde a to oni moc… Kingdom Come: Deliverance II dostává vlastní kolekci bot od české firmy Virus dnes 08:39 Byla na Botasu akce a šli koupit za 2 640 Kč. Lords of the Fallen 2 bylo odloženo na rok 2027 halom moli dnes 07:50 Neeeeé a já se tak těšil.😭
Uživatelský žebříček Repry 55 079 bodů SamFisher 51 853 bodů Dakh666 46 164 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 272 bodů