Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Paul
Paul
Level 35 Level 35
13. 6. 2026 22:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Povinnost koupit pro fanoušky RPGček. Alkimia to zvládla výborně a mají na to udělat skvěle nejen dvojku, ale i vlastní novou Gothic hru.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
6. 6. 2026 10:23

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@sirjiri Ta hra má 30 giga. S nejlevnějším internetem za 3 stovky jsem to měl stažený za chvilku. Déle by trvalo decryptovat preload..

Paul
Paul
Level 35 Level 35
6. 6. 2026 09:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Velké překvapení, měl jsem za to že Old Country je one and one záležitost. Těším se.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
29. 5. 2026 09:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ještě jsem ani nestihl přečíst novýho Sapkowskiho a už se chystá další datadisk na trojku a čtyřka s Ciri...a to bych rád dal celej re-read a re-play série. No, každopádně těšing, Geralta není nikdy dost, snad bude mít on i Yennefer významnou roli i ve čtyřce.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
21. 5. 2026 09:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@František “Kouvil” Nový Pro většinu Čechů jsou nejlepší CZ hry první Mafie a dva díly KCD. Pak následují OpFlash, Factorio, Original War a další. Samozřejmě, individuální jedinci mají vlastní preference, ale většina to má jak jsem napsal.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
13. 5. 2026 22:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Holt by Housemarque měli zkusit něco jinýho, ty roguelite bullethelly jsou holt niche a většinu lidí to moc nevzrušuje.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
2. 5. 2026 13:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone Zdejší recenze mi tu hru vyhajpovala a bylo to obrovský zklamání, nejslabší hra dontnodu co jsem hrál, tady se zing fakt seknul imho.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
2. 5. 2026 01:12 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pan Císař Proč se mě ptáš na tak hloupý dotaz? Si odpověz sám. Mě to nezajímá z hlediska zážitku, ale z hlediska herního průmyslu a přežití studií. Teď končí Spiders, čekám že tenhle rok možná zavře krám i Dontnod.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
1. 5. 2026 11:37 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Docela dost her. Jsem zvědav kolik z nich komerčně selže. Tipl bych tak 60%. Mě osobně zajímá 007, Zero Parades, Phonopolis, Directive 8020, Mixtape. Ale zároveň mě žádná z nich nezajímá tolik, abych je koupil day one, když mám už teď co hrát na následující půl rok.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
11. 4. 2026 10:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b Ok. Já to takhle nemám, osud naší země a našeho národa mi lhostejný není, a doufám že Čechů jako ty je minimum.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
10. 4. 2026 21:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b Co se ti nezdá? Zkus použít slova.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
7. 4. 2026 21:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Nešlo by odpovědět seriózně? Mě by zajímalo, co si o tom myslíš. Je podle tebe super, když nás za 130 let bude desetina (a většina důchodci) ?

Paul
Paul
Level 35 Level 35
7. 4. 2026 17:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Tak, a teď se podívej na porodnost dle zemí. Jestli ti nevadí, že Východo-Asiati a Evropani včetně Čechů vymřou a budoucnost lidstva bude (doslova) černohnědá, tak ok. Jinak tedy pro tvojí informaci: se současnou porodností TFR 1.25, kdy v ČR nyní žije cca 9.2 milionu Čechů, tak z těch 9 milionů bude 1 milion kdy, pokud se porodnost nezvýší? Za pouhých 130 let. Tedy za méně než dva lidské životy bude Čechů desetina, pokud porodnost zůstane jaká je. A je možné, že bude ještě klesat.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
6. 4. 2026 23:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Daniel Díky. Každopádně můžu potvrdit, že příspěvky např. od Dydrin Dadhad jsou mimo :)

Paul
Paul
Level 35 Level 35
6. 4. 2026 19:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nice. Poprvé kdy jsem v životě něco vyhrál, bylo při natáčení Pink Panthera (toho jak začíná na stadionu s Beyonce a Stathamem) v našem městě, kdy na konci každého natáčecího dne losovali různé výhry. Tehdy jsem vyhrál digitální foťák, tehdy žhavou novinku :) A dneska podruhé, iPhone 17. Který tedy daruji v rodině, protože jsem si zrovna před pár týdny koupil Oppo Find X9 Pro :)

Paul
Paul
Level 35 Level 35
5. 4. 2026 19:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Mike86 Proto jsem napsal i "hráči je milují", což je snadno vidět dle uživatelských steam reviews.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
5. 4. 2026 01:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Mike86 Hry obecně dohrává málo lidí, to není žádná objevná informace a netýká se to jen open world her.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
4. 4. 2026 11:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

I open world hry se musí umět dělat. Když někdo udělá fetch quest busywork filler srágoru (typickej příklad, Avatar nebo AC Shadows) tak tím opravdu nikoho neoslní a většinu lidí až na hardcore fanboye to znudí dlouho před dohráním.

Když naopak někdo udělá detailní žijící open world s tunou zajímavejch handcrafted questů, kvalitně napsaných postav a příběhů s pointama, tak prodává miliony kopií, dostává se na game awards a hráči to milují (typickej příklad, RDR2, KCD2, Witcher 3).

Prostě není open world jako open world. A pak jsou tu nekomerční free open world hry typu Archolos, Enderal či Fallout Sonora nebo London, který kvalitativně drží krok i s těmi nejlepšími komerčními.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
28. 3. 2026 23:34

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Já teda nevim, ale proč by tenhle 6 let starej toustovač někdo kupoval za plnou cenu, když se na bazoších válí spousta kousků za 7K ? Když teda pominu že na to stejně není co hrát, a to málo co je, je na PC.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
26. 3. 2026 18:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Bad Company jsem hrál jen dvojku, jednička nebyla na PC. A Hardline je lepší než dvojka.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
23. 3. 2026 21:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Neironicky nejlepší příběhová kampaň celý série (ne že by to byl kdovíjakej feat). V podstatě herní adaptace Shieldu.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
21. 3. 2026 10:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Čekal jsem, že tohle bude mít skoro Wukong čísla, že to Východo-Asiati budou masivně tlačit, ale kupodivu je to naopak, recenze číňanů i korejců jsou brutální, většina negativních recenzí je od nich. A teď to má dokonce nižší čísla než KCD2, což je tedy fakt překvapení, ten pre-release hype tu byl řekl bych o dost větší.

Za mě je škoda, že příběh a design questů dle recenzí a dojmů za moc nestojí, nevím jestli mě bude lákat trávit 100 hodin se slabě napsanou hrou. Ale ten svět vypadá hezky a lákavě a množství mechanik je impresivní. Asi někdy ve slevě, až to bude opečovaný.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
15. 3. 2026 15:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b Jsem na tom stejně, hra vypadá skvěle, ale pokud nebude writing kvalitní, tak je to ztráta času.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
14. 3. 2026 10:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Melneor Příběh tam bude, jen nevíme jak bude (a questy a writing obecně) kvalitní.

Paul
Paul
Level 35 Level 35
4. 3. 2026 10:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Doufám že stejně failne Marathon a Fairgame$ a všechny ostatní live service GaaS blbosti, a jejich tvůrci se přeorientujou na singleplayer příběhový hry.

Reklama
Reklama