Bary Registrace 17. 9. 2012 ID 3149549240 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Bary Level 1 18. 11. 2012 15:15 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. nevíte nekdo jestli to bude podporovat direct x9 nebo direct x11?
Bary Level 1 8. 8. 2013 16:23 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. hmm uplne stejne HW naroky jak u F1 2012
Bary Level 1 21. 5. 2013 21:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem zvedavej jak to bude vypadat na PC
Bary Level 1 28. 9. 2012 17:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem zvědavej jaký to bude mít HW nároky
Bary Level 1 26. 9. 2012 17:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. má to podobné hw nároky jako assassins creed revelations
Bary Level 1 18. 9. 2012 23:10 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. co myslite jaky to bude mit hw naroky?
Nejnovější komentáře GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice 23cicer dnes 23:23 pecička! GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Pan Císař dnes 23:01 Nebude to kupovat jenom mládež.. GTA 6 odhalilo ultimátní edici, krabicovka nebude obsahovat disk Pan Císař dnes 22:59 Za ultimátní argumentaci dávám palec nahoru xD GTA 6 má vyjít jako čistě singleplayerový zážitek Pan Císař dnes 22:57 the more clicks, the more peníze.. GTA 6 ukázalo přes 50 nových obrázků, řeší se exkluzivní obsah dražší edice Firo dnes 22:55 nevím co lidi čekají ale tahle hra bude nejlepší open world ever…
Uživatelský žebříček Repry 55 108 bodů SamFisher 51 867 bodů Dakh666 46 207 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 302 bodů