Killerman52 Registrace 9. 12. 2011 ID 3246773102 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Killerman52 Level 1 12. 12. 2011 14:43 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Jsem zvědavý jestli bude tak dobrý jako první dva díly. Doufám že jo
Killerman52 Level 1 2. 6. 2013 15:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Prosím o klíč Army3 děkuji
Killerman52 Level 1 2. 6. 2013 13:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Prosím o jeden klíč dekuji
Killerman52 Level 1 15. 2. 2012 17:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Už se těším na plnou verzi 😂
Killerman52 Level 1 14. 2. 2012 15:14 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Před chvílí jsem hrál to demo na Xboxua už se těším na plnou verzi 😂
Killerman52 Level 1 14. 2. 2012 07:16 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Sem spokojen s pořadím Black Ops je fakt skvělá hra 👍 👍
Killerman52 Level 1 16. 1. 2012 14:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. To máš pravdu 👍 ale zajímalo by mě co je to za hru na které v současné době pracují
Killerman52 Level 1 13. 12. 2011 08:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Se Skyrim souhlasím je to skvělá hra 👍 👍
Killerman52 Level 1 13. 12. 2011 07:21 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Kéž by ho dokončili. Bylo by to super 👍
Killerman52 Level 1 13. 12. 2011 07:17 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vážně těžká otázka musím si vzpomenout kde bydlím a jak se jmenuju. 🙇To mi bude chvíli trvat
Killerman52 Level 1 12. 12. 2011 14:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Proč demoliční derby. Měli zůstat u rally. 😠
Killerman52 Level 1 11. 12. 2011 14:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. podle mě je lepší Battlefield 3 než Modern Warfare 3
Killerman52 Level 1 10. 12. 2011 06:49 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Tak to byl vážně kill století
Nejnovější komentáře Odhalilo GTA 6 v předstihu svou cenu? Evropský obchod zmiňuje několik edic L.H. dnes 05:24 Nejprve mi ukažte to, za co mám dát asi 88.99 a potom se o tom budeme… Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení kekenious dnes 04:16 Tak jdu s hlavou pod sekeru, pánové.Jestli je tu někdo, kdo ukázal,… Vrátí se slavná RPG série Ultima? Původní tvůrce brzy získá od EA práva Pan Císař dnes 00:22 Držím palce, ať mu to klapne. Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 konkurence cen alá apple Steam Machine od Valve odhalil cenu i termín uvedení smoula dnes 00:14 ovečky se najdou... podobně jako COD a battlebug hráči.
Uživatelský žebříček Repry 55 010 bodů SamFisher 51 779 bodů Dakh666 46 134 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 173 bodů