profile-image

Aratak

Eduard Morava
Registrace 19. 11. 2025
ID 331820277
Level 32
7 082 bodů
Zbývá 418 bodů do dalšího levelu
7 000 7 500
odznak
Hlavní platforma: PlayStation
odznak
PC

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
20. 6. 2026 10:47 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@John Standalone @GoOdTiMe

Čím ho uráží? Tím že řekl svůj názor, který se neslučuje s tvým pohledem na hry? GoOdTiMe má pravdu - jestli někdo píše příspěvek, tak ať se v něm vyjadřuje sám za sebe a nemluví za ostatní hráče.

Nebo je snad názor tvůj a od carhrozny jediný možný a každý další názor od některých ostatních hráčů je smrtelným hříchem a trestným činem?

Tupé prase? Proč ty ho urážíš? Jsi ještě mnohem horší než on. Jenom nejsi schopný si to uvědomit.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
19. 6. 2026 10:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Frezen Aleks Chápu že jsi skeptik, vzhledem k tomu co všechno se (ne)děje v herním světě. To je důvod aby jsi - nejenom ty - byl skeptický. Měj se fajn,

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
15. 6. 2026 22:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Frezen Aleks Ano, máš pravdu, bylo jisté období kdy Sega budila spíše skeptický názor u hráčů. Ale v posledních letech se Sega docela úspěšně snaží, aby její činnost měla u hráčů optimistický (pozitivní) náhled. Vypadá to že se z nejhoršího vyhrabala a že nám bude přinášet spíše radost - tak jako za starých (dávných) dobrých časů. Kéž by to byla pravda. Přeci jenom to je herní firma (značka) která měla během herní historie dost dobrých her. Až bude Alien isolation v prodeji, tak ti přeju pohodové hraní.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
15. 6. 2026 14:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Frezen Aleks Ty jsi žil s tím že pokračování nebude. Pro mne bylo po úspěchu Alien isolation 1 téměř jisté, že někdy v budoucnu vznikne minimálně 2 díl. Jenom bylo otázkou kdy a kdo pokračování udělá - kdo a kdy do úspěšné hry investuje finance a vytvoří tím pokračování.

Někdy se totiž nějaká herní značka potýká s komplikacemi - držitel práv, atd. Pak třeba mnoho let nevznikne pokračování úspěšné hry, protože není jasné kdo má práva, protože hra může držitel práv během let několikrát vystřídat.

Ale značka Vetřelec (film/hra) je tak lákavá, že bylo jenom otázkou času kdy a od koho se dočkáme 2 dílu.

Někdy je prostě potřeba nějakou dobu počkat než se sejdou potřebné dílky skládačky - finance, důvod k pokračování, zajímavý příběh dalšího dílu, atd.

Taková série Shenmue by o tom mohla vyprávět. Původně bylo v plánu že budou 4 díly. Shenmue 3 vyšlo až 18 let po 2 dílu. Závěrečný 4 díl je v nedohlednu.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
15. 6. 2026 12:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MARTAS SK Aby jsi něco takového našel, tak na to by jsi pravděpodobně potřeboval hodně silný mikroskop. 😀

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
15. 6. 2026 12:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Ludvík Sechovec To víš 100 % jsitě že jídelna/kuchyně ve firmě Ubisoft není v problémech? 🙂

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
15. 6. 2026 12:04 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

To že Alien isolation 2 zatím nemá stanovené ani orientační datum vydání, to nevadí. Vždy je lepší když vývojáři makají na tom aby vše bylo bez problému, když studio vydá hru až je hotová a nemá žádné potencionální skryté problémy.

Oficiálně potvrzená česká lokalizace je příjemná věc, to potěší. Fanoušků filmů nebo her ze světa Vetřelce je docela dost v ČR a na Slovensku.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
14. 6. 2026 17:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@KEEN To je problém aby jsi měl vlastní pokoj od podlahy až po strop zaplněný těmi hrami?

(žertuji)

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
12. 6. 2026 19:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

BMW M Hybrid V8 (2025) + Ferrari 499P (2023) + Porsche 963 (2024) + Porsche 911 Turbo S safety car (992) = tento update mne nabídkou nových aut velmi potěšil. 👍

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
12. 6. 2026 19:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@KEEN RE 3 remake povedený nebyl. Chybí tam část obsahu z původní verze.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
9. 6. 2026 10:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@vtap Můj příspěvek byl adresovaný pro MrN00b. Takže reaguješ na něco co pro tebe nebylo učeno.

Zřejmě má GoOdTiMe pravdu když napsal: "Ty jsi tak strašně hloupej".

Máš chorobnou potřebu komentovat vždy a všechno? Nebo tě snad trápí choroba zvaná grafomanie? Protože tu zbytečně spamuješ a to co napíšeš opravdu chytré není.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
9. 6. 2026 10:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pan Císař Vážně? 🙂 Nějakou novou (mně neznámou) informaci by jsi tam neměl?

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
8. 6. 2026 18:03

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@MrN00b Studium na školách NENÍ vždy zdarma, některé školy je nutné více či méně platit. To platí také o zdravotnictví, které už dost dlouho NENÍ zdarma - hlavně zubaři a pár dalších oborů.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
8. 6. 2026 12:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Jirka Bigas patří k hodně velkým fanouškům Star Trek světa, takže předpokládám že ho tohle oznámení dost potěšilo a až bude hra hotová, že si jí zcela jistě zahraje. Jako spoustu jiných které se v minulosti podařilo vydat.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
6. 6. 2026 15:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Takže další arkádové závody s příběhovou omáčkou. 👎

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
6. 6. 2026 15:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ačkoliv je to s vysokou pravděpodobnosti nereálné, přesto by mne někdy v budoucnu potěšilo kdyby se někomu podařilo získat práva a vytvořil by hru (hry) které by se co nejvěrněji - v rámci možností - odehrával děj z filmů Vetřelec 1 až 4.

Ideálně kdyby dala souhlas Sigourney Weaver s tím, že by bylo možné použít její podobu v těch 4 filmech a ještě lépe kdyby to nadabovala.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
4. 6. 2026 22:16 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Nic jsem na svém příspěvku NEupravoval. Nemůžu za to že jsi natvrdlý a neumíš pochopit kdo co říká a co tím myslí. Ale to nemá smysl tobě vysvětlovat.

Kdyby jsi si jenom nedomýšlel podle toho aby to ladilo s tvým jediným možným správným názorem, kdyby jsi mně znal, tak by jsi věděl že si za svým názorem stojím jako málokdo jiný.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
4. 6. 2026 14:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Tak nějak se to také dá říct. 🙂

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
4. 6. 2026 14:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@L.H. Než příště začneš zbytečně spamovat, tak zkus nejdříve chvilku přemýšlet. Nejde o to že série FIFA a NHL celou dobu dělalo EA. Jde o to jakým směrem tyto 2 série během času posunulo. Podle mého názoru rozhodně NE k lepšímu. To byl smysl mého příspěvku, pokud jsi to doteď nepochopil (?).

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
3. 6. 2026 22:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

F1 25 season pack 2026 je pouze stará hra F1 2025 s placeným dlc pro sezonu 2026.

EA zničilo série FIFA a NHL tím jaký směr a jaké změny do nich zavedlo. Teď možná zničí (?) taky F1.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
1. 6. 2026 13:13

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Daniel Jarocký Vážně oceňuji zařazení odpovědi "Neplanuji hrát žádnou z těchto her". Děkuji.

Podobnou anketu (nikoliv stejnou na počet možností) má hrej.cz a tam tato volba odpovědi chybí.

Když tady v anketě vidím že odpověď "Neplanuji hrát žádnou z těchto her" a tím je s 31 % druhou nejvolenější, tak je to důkaz toho že taková odpověď by v anketách být rozhodně měla.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
25. 5. 2026 15:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

BMW M Hybrid V8 + Ferrari 499P + WEC Porsche safety car, tak to mně potěšilo.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
23. 5. 2026 10:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hubert v hubertusu Přitom by stačilo tak málo, aby se PS+ nemuselo zdražovat - aby studia a vývojáři v nich přestali vymýšlet hry o ničem.

Podle mého názoru má PS+ ještě jeden důležitý důvod proč zdražuje. Sony se rozhodla hráče na PS4 - kterých je ve světě podle posledních statistik z roku 2025 stále ještě cca +/- 40 % - odstřihnout, výrazně je omezit na funkcích PS4 během roku 2026. Tudíž dala docela velké skupině hráčů dost velký důvod si PS+ přestat platit.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
21. 5. 2026 17:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@AdamsCzech EA to svalovalo na změnu technických pravidel, vývoj monopostů novým směrem a další změny v reálné F1, že by nevědělo jak nové F1 udělat protože nebylo jasné jak sezóna 2026 a všechny ty změny budou do reílné F1 promlouvat.

Právě proto se k tomu rozhoupalo EA až nyní a to formou dlc. Zřejmě i proto že vývoj dlc je levnější. Plnou hru EA asi ani nezačalo dělat. Ta bude možná (?) až v roce 2027. Tudíž zde není nic k nepochopení.

Aratak
Aratak
Level 32 Level 32
Hlavní platforma: PlayStation
21. 5. 2026 16:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Electronic Arts je hrobařem her. Codemasters jako specialista na automobilové hry koupilo Slightly Mad a vypadalo to že série Project cars bude mít nadějnou budoucnost. Ale brzy poté bylo Codemasters koupeno EA a vyšlel hrozný díl série čili Project cars 3 - a to byl/je konec série Project cars. Bohužel.

NHL jde už několik let směrem který se mi nelíbí. Tudíž NHL již několik let nekupuji. Stručně řečeno NHL upadá, Project cars zásluhou EA zcela zrušeno a studio Slightly Mad rozpuštěno, atd.

Reklama
Reklama