Tomaso Tomas Stech Registrace 22. 6. 2010 ID 3507424925 Level 1 Level 1 0 bodů Zbývá 100 bodů do dalšího levelu 0 100 Přehled Aktivita
Tomas Stech Level 1 18. 1. 2012 23:05 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mikefiser: Co čekáš u hry, která se bude prodávat digitálně? Textury jako Uncharted?
Tomas Stech Level 1 20. 12. 2011 15:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Dedukce jak prase Japonci si na dovolený fotí zastávku, tak proto se PSV prodává dobře? Co nám ještě povíš? Nechceš třeba dělat analytika?
Tomas Stech Level 1 16. 11. 2011 18:29 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Doufám, že tam bude i Village
Tomas Stech Level 1 7. 11. 2011 21:33 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Koho to překvapuje? Každej přece ví, že codko už je hlavně xboxová hra. .
Tomas Stech Level 1 5. 10. 2011 16:22 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ukládání během endurance je taky super
Tomas Stech Level 1 21. 9. 2011 19:02 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Maty2909: Ta hra na PC vůbec nevyjde.
Tomas Stech Level 1 16. 9. 2011 20:08 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Ach jo, člověk ani neví co si má koupit dřív. .
Tomas Stech Level 1 15. 9. 2011 17:51 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. The Last Lombax: To se pleteš. Sony si tohle nechala patentovat už v roce 2009.
Tomas Stech Level 1 12. 9. 2011 16:44 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Cinky: V tom, že nepodpoříš vývojáře?
Tomas Stech Level 1 20. 7. 2011 19:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Prochik: Když je to ředitel EA, tak nejspíš myslí herní průmysl.
Tomas Stech Level 1 14. 7. 2011 18:36 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. GTA vycházelo v 4 letejch cyklech. Takže to vidim, že se oznámení dočkáme na GameComu a hra vyjde o rok později.
Tomas Stech Level 1 12. 7. 2011 20:55 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já nechápu, proč s tim Criterion ztrácí čas. Takou hru bych čekal od nezávislého studia a ne od tvůrců pravého Burnouta.
Tomas Stech Level 1 12. 7. 2011 15:00 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Fildus: I kdyby se toho na steamu prodalo 10x víc než krabicovek (sám víš jak je to nereálný) tak je to pořád málo.
Tomas Stech Level 1 8. 7. 2011 21:58 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Al-Muhambad: Co je na tom? 6 let je průměrná doba trvání jedné konzole.
Tomas Stech Level 1 5. 7. 2011 11:12 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Já to zase vidim na něco od Respawnu. .
Tomas Stech Level 1 4. 7. 2011 16:38 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. JakER: To Bela ví a to se mu právě líbí. Abych řekl pravdu, tak mě se taky líbil singl v MOH mnohem víc než ten v BFBC2.
Tomas Stech Level 1 1. 7. 2011 11:54 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Spíš EyeToy na handheldu. .
Tomas Stech Level 1 29. 6. 2011 19:25 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. D3VL3R: A to je ten důvod proč nejspíš půjdu do CoD.
Tomas Stech Level 1 29. 6. 2011 16:59 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Můj 8 letej brácha si to dává víc než tenhle týpek. .
Tomas Stech Level 1 29. 6. 2011 16:53 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Mě zase nudí Vaše prohlášení pane Molyneux. Ještě jste zapomněl říct, že jeho další hra bude určitě lepší!
Tomas Stech Level 1 29. 6. 2011 14:52 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Vrbis01: Ukaž mi konzolistu, kterej neumí anglicky 😗
Tomas Stech Level 1 27. 6. 2011 18:11 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Celkem slusnej podraz.
Tomas Stech Level 1 26. 6. 2011 13:47 Komentáře tohoto uživatele máš zablokované. Nejen hlavní hrdina, celá ta hra je jeden velkej fail.
Nejnovější komentáře PC hráči se dočkali nového Age of Empires, je zdarma a přesto čelí kritice Draper dnes 13:29 Jednou jsem hrál na mobilu podobný titul, ale z prostředí Pána… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Hubert v hubertusu dnes 13:08 Gratulujeme Microsoftu! Z Xboxu se stal neprodejný krám. Pro srovnání… Microsoft oznámil zdražení konzolí Xbox Series X/S Hubert v hubertusu dnes 13:01 No minimálně bude vyšší o 21 procent DPH. Takže ze 17 tisíc bude 20 a… Na Steamu odstartoval velký letní výprodej Lukáš Meistner dnes 13:00 Konečně si koupím Red Dead Redemption 2 a nakonec podpořím i Ubisoft… GTA 6 spustilo předobjednávky a odhalilo české ceny Lukáš Meistner dnes 12:58 Tak to jste mě zklamal. Jste navíc demagog a lhář. Já se na vás…
Uživatelský žebříček Repry 55 205 bodů SamFisher 51 962 bodů Dakh666 46 241 bodů El_Scorpio 45 000 bodů Lobo 43 410 bodů